Strach z vysavače

zobrazeno 1247×

Vložil(a): darzanka, 21. 7. 2016 13.31

Mají Vaše děti strach z vysavače? Dceru ještě donedávna zvuk zapnutého vysavače uklidňoval, ale najednou ze dne na den spouští hysterický pláč, jen co to zapnu. Je jí devět měsíců a musíme vysávat tak, že luxuju levou rukou a jí přitom nesu v pravé:)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 14.03

děti se mění, ale časem si zvykne

Kikinka30, 1. 4. 2017, 21.04

U nas v pohode,pomáhá mi, ale krici a zpívá no chce byt hlasitější...hahaha

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 15.32

naši z toho nejdříve strach neměli, okolo 1 roku začali mít, že jsem luxovala, když nebyli doma, ale pak to přešlo

nikolava, 17. 10. 2016, 18.41

Synovi jsme dřív vysavač pouštěli na uspavač.cz a pěkně spinkal, i normální vysavač mu nevadil, ale později se taky začal bát a hrozně brečí

Minnie, 15. 9. 2016, 14.33

Starší dcera se vysavače nikdy nebála, ale mladší to chytlo teď. Má 13 měsíců a vysávat musím stejně jako vy jednou rukou vysávám, druhou chovám. Když si hraje v kuchyni a já luxuju dětský pokoj, je to ok. Asi že pokoj je jakoby za rohem tak to tolik neslyší. Ale když jdu do ložnice a zapnu vysavač, hned přileze a začne řvát. No a kuchyň s obývákem už luxuju pouze tou jednou rukou...

vivianr, 4. 9. 2016, 17.24

Mates je stejně starý a neustále mi snižuje výkon. Rozhodně se nebojí.

Topik2, 17. 8. 2016, 18.19

Oba synové u vysavače usínali měli ho jako usinacka ani teď se vysavače neboji

ivka1981, 27. 7. 2016, 0.26

děti neměly z vysavače strach, spíš je to uklidňovalo a usínaly při něm Ale znám jednoho klučíka, který se vysavače bál. Až mu jednou maminka řekla, že vysavač je jako traktor, že na něm může jezdit, tak se bát přestal, ale zase se chtěl pořád vozit.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 7. 2016, 23.03

Brácha měl jako malý strach jelikož tenkrát běžela taková reklama na vysavače s čertem

Spernakovna, 26. 7. 2016, 15.52

Naše malá se s nedůvěrou na vysavač dívá od té doby co byla nemocná a my s pomocí vysavače odsávali její nos. Teď když ho zapneme se vždycky "otřepe" a sleduje bedlivě, jestli se vysavač neblíží

darzanka, 26. 7. 2016, 17.09

Doufám, že rýmu bude mít až ve chvíli, kdy jí tenhle strach přejde:)..neumím si představit, že ještě k tý její hysterii, co má teď, bysme jí ještě museli vysávat nos:). A přitom potom, co měla rýmu asi před čtvrt rokem, tak to se vysavače bát nezačala. Nevím, co jí to teď chytlo..

Spernakovna, 26. 7. 2016, 17.51

Možná je to prostě jen období, jako separační úzkost.Třeba spotřebičová úzkost Určitě to zase přejde ...naše malá vlastně neměla ani moc tu separační.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů