První naušničky

sledováno 1× zobrazeno 1399×

Vložil(a): ivka1981, 17. 4. 2015 16.16

Maminky,které máte holčičky,kdy jste dávaly naušničky? A nechaly jste ouška propíchávat nebo raději nastřelit? Co myslíte, že je lepší, líp se hojí, méně bolí? Zrovna v této době to budu řešit, tak mě zajímají Vaše zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 18.50

my jsme se domluvili s manželem, že necháme na dceři rozhodnutí zda je chce či ne

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 16.40

lepší je asi nastřelení, dcera má uši píchlé v deseti letech a má jednu dírku nakřivo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.46

Lepší je prý nastřelení, že je to rychlé a šetrné

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 14.30

u nás doktorka doporučuje v 6ti měsících a nastřelit, protože se méně cukají

Minnie, 3. 11. 2015, 9.17

My jsme nechali píchnout ve 3 měsících po prvním očkování. Dcerka to prospala bohužel u druhé se zatím neočkovalo, takže i náušničky se posouvají. Nechám zase píchnout, dělá se to u nás v nemocnici.

Kamila.t, 21. 10. 2015, 15.15

Náušnice jsme dávali ve čtyřech měsících, nastřelováním, úplně v pohodě, asi minutku si poplakala a byl klid... Za měsíc jsme ty provizorní vyměnili za zlaté, žádné záněty, problémy, za tři dny to bylo zapojené

cucoretka

cucoretka, 17. 9. 2015, 9.07

Holky mame ctyri a u kazde to bylo s nausnickama jinak. Prvni jsme nechali pichnout ve dvou letech, pichani bylo v pohode ani nebrecela ale pak si usi nrnechala skoro sahnout. Druhe jsme nechali pichnout po sestinedeli a krome trosky place vsechno dobre. Treti pichali ouska uz v porodnici a posledni jsme nechali nastrelit ve jednom mesici. Za me vylo nejlepsi nastreleni, odpadala nasledna pece o pichnutou dirku.

Hanka manka, 10. 7. 2015, 22.32

My je nechali malé nastřelit( byly ji 4 měsíce), naše doktorka to ani jinak nedělá. 6 týdnů měla ty provizorní plastové a pak jsme je vyměnily za zlaté náušničky po mě( takže 30 let staré náušnice ), jsou to ale pořád krásné pomněnky..Žádné nežádoucí příznaky neměla, jen si u toho poplakala, ale pochování jí hned uklidnilo

Hanka manka, 10. 7. 2015, 21.57

My jsme je nechali malé nastřelit( byly jí 4 měsíce), naše doktorka to ani jinak nedělá. Měla 6 týdnů ty provizorní plastové a pak jsme je vyměnili za zlaté náušničky po mě( takže 30 let staré náušnice ), jsou to pořád krásné pomněnky. Žádné potíže s tím neměla, jen si trochu zaplakala, ale pochování jí hned uklidnilo

Christie

Christie, 21. 4. 2015, 21.20

Já jsem nechávala rovnou v porodnici malé ouška propíchnout. Přijde mi, že ty malinké miminka to v tak útlém věku snáší lépe, než ty větší děti, které už vše chápou a děsí je už jen ten samotný akt...

Katka

Katka, 12. 12. 2015, 17.52

Ani nevím, že se dá píchnout už v porodnici a nevadilo, že ještě není očkovaná?

ivka1981, 19. 12. 2015, 16.30

Také nám dali naušničky až když jsme měli první várku očkování za sebou, byly nám čtyři měsíce.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů