MONITOR DECHU

zobrazeno 4220×

Vložil(a): petrao, 25. 7. 2016 11.23

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Máte/nemáte, Měly jste/ neměly jste monitor dechu?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Antonín Loch, 16. 4. 2020, 11.41

Monitor dechu máme, konkrétně Hisense Babysense 2 Pro a jsme hodně spokojení! Jestli potřebuješ pomoct s výběrem, napiš nebo se podívej na https://www.arecenze.cz/monitory-dechu/

Mygara

Mygara, 1. 12. 2017, 13.55

za nás to nebylo, ale dcera homěla, a to nanny

terezicka00, 14. 9. 2017, 14.28

Ahoj maminky. Pokud se ještě někdo z Vás rozhoduje, jakou chůvičku, kde a za kolik, tak mohu doporučit stránku http://www.chuvicky-monitory-dechu.cz/ V nabídce je mnoho modelů za různou cenu, vybrat si tak může každý maminka

EvaPav, 5. 7. 2017, 21.22

Ahoj maminky, navazuji na můj předchozí dotaz k monitoru dechu. Pročítala jsem různá fóra a diskuze, a nakonec jsem přes www.babiez.cz koupila klipový monitor dechu Snuza Pico. A udělala jsem dobře. Jsem šťastná. Nezapomínám nic vypínat a mám svého miláčka pod kontrolou. Díky mobilní aplikaci sleduji dech, teplotu tělíčka a jeho polohu. Děkuji za něj. A vám všem doporučuji.

EvaPav, 9. 6. 2017, 7.36

Dobrý den maminky, obracím se na vás s prosbou. Přemýšlím o pořízení monitoru dechu pro maličkého. Máte nějaké tipy, rady, doporučení? Děkuji.

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 20.01

já jsme měla nanny od jablotronu a byla jsem spokojená, žádný planý poplach. Já jsem byla osobně klidnější

Aliisha

Aliisha, 7. 12. 2016, 13.55

Používám ho a bez něj bych se nevyspala. Je to jistota a může zachránit život.

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 12. 2016, 16.53

Ja jsem nakonec neměla vůbec, ale budím se při každém pohnutí malé takže mám takový senzor v sobě

louskacek2, 9. 10. 2016, 10.35

Mela jsem přesne tento nový a používala do roka u obou deti.

Minnie, 17. 9. 2016, 10.55

Nekupovali jsme, ale vždy si půjčili z porodnice. Využívali jsme ho hlavně v prvních týdnech, postupně se starší i mladší dcera jak rostly, přesouvaly pomalu ale jistě do naší postele. Nejdříve jsme si je brali s přítelem k sobě k ránu kolem páté, pak už ve 2, potom okolo 11 a nakonec, zhruba ve 4 měsících, u nás už spaly celou noc takže jsme ho využívali málo, ale i tak jsem za něj ráda že jsem mohla klidně spát a nekontrolovat, jestli miminko dýchá.

Petra Önder (petrao)

petrao, 9. 10. 2016, 11.00

Ja jim mám u sebe od narození, ale spí v hnízdečku takže má vlastně svoji postýlku v naší...teď jsou jí 3 měsíce a už se pomalu snažím ji dávat do vlastní postýlky

Mirča a Vojta, 14. 9. 2016, 20.08

Měla jsem ho v nemocnici a líp se mi pak usínalo. proto jsem si ho pořídila i domů

Petra Önder (petrao)

petrao, 14. 9. 2016, 20.37

My ho v nemocnici neměli, tak jsem ho nakonec neporizovala ani domů...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů