Miminko v rodičovské posteli

zobrazeno 1256×

Vložil(a): snany, 27. 7. 2018 17.28

Vím, že už tu taková diskuze byla, ale nemůžu ji najít. Dcera spí s námi v posteli a je pomalu čas řešit jak zabezpečit aby z postele nespadla. Peřiny jsou krátkodobé řešení jen do té doby než se začne stavět. Přes den s ní v pokoji nespím a mnohdy i večer musím ke starším dětem a tam usnu. Manžel navrhuje koupit postýlku, jiné řešení nás nenapadá. Postel máme docela vysokou, matrace na zemi ne, máme v přízemí docela vlhko.... Vím, že se dají koupit různé zábrany, ale nevím, máte s nimi někdo zkušenost? Za každou přínosnou řadu budu ráda

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

magdah, 15. 12. 2021, 16.14

Já přišla na to, že moje Amálka je alergická na nějakou tkaninu, která byla v našem povlečení v ložnici. Museli jsme jí tedy pořídit vlastní postýlku, právě s těmi vysunovacími zábranami, aby nám náhodou nespadla. Museli jsme pečlivě zkoušet, které povlečení jí nebude vadit hlavně. Vybrali jsme nakonec to na https://www.ceskeluzkoviny.cz/157-povleceni . Na postýlku si díky tomu zvykla a je v pohodlí a bezpečí u sebe v pokojíku

naseivanka, 21. 2. 2021, 18.42

Na čem spíte doma vy? My jsme s manžílkem pořídili https://www.topspani.cz/clanky/kovove-postele/ kovové postele, a to z toho důvodu, že na večerní radovánky a odreagování se před náročným pracovním dnem ten kov vydrží. Když jsme měli dříve dřevěné, tak na nás klepali sousedi, jestli prý už dnes potřetí stačilo. Teď se těm trapným situacím vyhýbáme.

Petra Kadlecová, 24. 10. 2018, 21.00

Určitě postýlku, tam se nemusíš bát, že ti někam spadne. Navíc ji stejně bude dřív nebo později potřebovat.

snany, 24. 10. 2018, 22.20

Proč bychom ji měli později potřebovat?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 8. 2018, 11.48

já jsem viděla zábranu i na rodičovskou postel, jinak já mám dětskou postel bez jedné strany a přisunutou k naší

Ketris

Ketris, 4. 8. 2018, 13.11

Ja osobne bych taky uvazovala o postylce.. uz jen to bezpeci je prednejsi

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 14.22

No postýlka bude asi nejbezpečnější řešení problémů a o Vysoké zábraně nevím

Mygara

Mygara, 3. 8. 2018, 7.18

bohužel, to nevím, také bych uvažovala o postýlce

Žofinka

Žofinka, 2. 8. 2018, 15.30

No postýlka bude asi nejbezpečnější řešení problémů a o Vysoké zábraně nevím

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 6.06

máme zábranu pro starší na posteli, ale pro miminko by se mi zdála tedy nízká, hravě by ji přelezla, leda na ni třeba ještě připevnit částečně sít ( ale ne tak , aby to vypadalo jak klecové lůžko

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.29

prisunut postel ku stene nech je babatko na tej strane, to je asi najbezpecnejsie

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů