miminko a pejsek

zobrazeno 1522×

Vložil(a): Adelinka, 11. 10. 2016 10.18

Ahoj, máte pejska a narodilo se vám miminko? Jak se s tím pejsek srovnal? Mám dvouletého stafbulíka, o kterých se v Anglii říká baby dog, tak jsem zvědavá až se nám prcek narodí, jak bude reagovat :-) Jaký zkušenosti máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 5.41

buď se bojí pes nebo mimi nebo se navzájem nesnáší či naopak milují .-) jiná varianta mě nenapadá .-)

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.48

Malá se hafana boji,kdyz jedem na navstevu,pevne se me drží

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 22.12

Pes se miminka hrozně bojí

Minnie, 8. 2. 2017, 13.30

Psa si chceme pořídit, dcery jsou už větší. Ale nějaké mírumilovné plemeno. Protože ještě doufám jednou bude třetí miminko. Ale nesnesla bych aby mi pes vyjížděl po dětech.

Rulficka48

Rulficka48, 31. 10. 2016, 10.19

My máme teda kočky a žárlivost velká

Topik2, 14. 10. 2016, 6.09

Nemáme pejska ale kočky....že začátku i oni zarlily a nejvíc je zajímala postýlky což jsem nedokázala překousnout tam měli prostě zákaz jinak i naše kočky jsou jako hlidaci a dětem od malička dovolili aby si snimi dělali co chtěli

nikolava, 12. 10. 2016, 21.12

My máme jorkšírku. Ze začátku ignorovala, poté vrčela a vyjížděla, najednou ho děsně milovala. Ted když prcek hodně běhá po domě, tak jí opět začal vadit a zkouší po něm vyjet. Při tom jí neubližuje, pouze jí chce ukazovat věci

Eliška Kozlova, 12. 10. 2016, 10.21

Pry je dobré když se miminko narodí, aby panicek dovezl něco (kapesník, latkovku) co bylo u miminka, aby si to mohl pejsek ocichat a seznámit se dřív než z porodnice přijedou. Náš kříženec labradora reagoval dobře, pricuchnul a šel si po svém

Leňulka, 11. 10. 2016, 23.01

Jestli se můžu připojit sice nemáme psa ale kocoura. Prvně se malé bál a utíkal jen když zabrečela, dneska má dcera 8měsíců a pěkně si spolu hrají, neublíží jí nechá se hladit, tahat za chlupy, jen když do něj nechtěně kopne a on se lekne tak hned utíká pryč ale nic jí neudělá. A pěkně jí trénuje lehne si a čeká až se k němu doplazí pak se zvedne a popolehne o kousek dál a zase čeká apod. je to sranda se na ně dívat

Lusesita25, 11. 10. 2016, 21.35

Jezis, mi ty psi mame dokonce dva. A musim zaklepat, porad jsou na malym nalepeni. Jsem na ne zvedava az je zacne tahat za usi atd. Co mu na to reknou

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů