Kolika

zobrazeno 1080×

Vložil(a): dadinkamaminka, 25. 11. 2019 17.49

Zdravím vás. Chtěla bych se zeptat na pár věcí. Mám 3,5 měsíce starou holčičku. Od malička s ní máme velký trápení, nevím, zda je to tím, že se narodila dřív... Strašně moc trpí od 3 týdnů na bolení bříška, vím, že to má každé druhé mimčo, ale zeptám se vás, co vám na to zabralo? Teď už je to trošku lepší, ale každý den jakmile padne na hodinách 16-17hodina tak zničehonic začne brečet, propíná nožky a tlačí, až je celá rudá. Přes den jinak docela dobře spinka,ale večer ji trvá i 4 hodiny než usne 😥 Jsem z toho už unavená a ty večery fakt nemám ráda... Dávám ji dudlík, který každých 5 vteřin vyplivne 😂 Ale uklidňuje ji,takze asi 3 hodiny ji nasazuju dudlíka 😪 Vyzkoušela jsem úplně vše, přes masáže až po kapky, probiotika a tak... Navíc Teda má speciální mléko pro alergiky, jelikož nám předtím brečela po každém jídle a měla ve stolici hlen. Alergie ale není prokázána, protože doktorka říká, že se testy u tak malých miminek nedělají, že to vychází zkreslené. Kdy bolení přestalo trápit vaše děti? Syn měl ve 3 měsícich pokoj, ale u malé se toho asi nedočkám no...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivianr, 30. 11. 2019, 17.15

Já si myslím, že z toho spíš děti vyrostou, než že by něco 100% pomohlo. Záleží na stravě a spoustě jiných věcí. Každý si na to, co pomůže, musí přijít sám. Nám pomáhaly kapky na dudlík nebo Pupíček. Jinému to zas nepomáhá. Děti trpí i díky Vigantolu, který však dávat musíte.

WeruskaSK

WeruskaSK, 27. 11. 2019, 22.49

neviem ci ju kojis, nejak som to nepochopila, ak ano, vysad aj ty kravske mlieko, a s kolikou nic neurobis, to proste prejde do pol roka veku. my sme skusali vsetko od hucania vysavaca az po mozarta, jeden pediater dokonca v mamickovskom casopise povedal ze kolika neexistuje, ze to je cele vymysel a je to len stres matky z toho ze otec prichadza domov okolo tej 5-6 vecer.... no co ti poviem... masirovali sme brusko pupikom /mast/, a rurkovali, po rurke sa mu hned ulavilo, takze rurka ale uderom 4 mesiaca prestan pouzivat, aby sa dieta naucilo kakat same

Mygara

Mygara, 27. 11. 2019, 17.52

Mělo by se to lepšit, přinejhorším použít rourku

Romanka40, 26. 11. 2019, 18.57

Prvorozena trpela do roka. A co pomohlo? Dieta u kojeni, vysadit veskere preparaty (biogayu i kapky na prdiky, kojici caje...)

Nikoll, 26. 11. 2019, 18.55

Dcera taky měla bolení, ale často jsme nosily v šátku a taky jsem dávala teplý polštářek na břísko, cvičily jsme nožičky aby tlačily na bříško a zpívaly k tomu písničku, tomu se smála a tak se vyprděla

Adrianita, 26. 11. 2019, 16.18

Pomůže hlavně čas. 😊 Dáváš Vigantol? Často i kapky proti bolení můžou způsobit bolení. Pomáhá i časté nošení, hlavně v šátku

Fuga

Fuga, 26. 11. 2019, 12.58

Myslím si že to přejde s věkem že už jsi opravdu udělala vše co jsi mohla

Janako

Janako, 26. 11. 2019, 12.16

První syn také strašně řval a vyzkoušeli jsme všechno možné,ale nezabralo vůbec nic. On teda začal hned od narození a přestal někdy ve dvou měsících.

Leňulka, 26. 11. 2019, 11.35

Dcera je narozená o měsíc dřív a měla takové problémy po Vigantolu, jak jsem ho přestala dávat a byl pokoj, nahradila jsem vitamínem BabyD, koupíš v lékárně

Janako

Janako, 26. 11. 2019, 12.20

Teď u syna jsem taky vůbec nedávala vigantol ale BabyD a stejně ho bříško bolelo. A jinak u nás se potvrdilo to,co se říká (ale nevím,jestli na tom z hlediska medicíny opravdu něco je),že kluky bolí bříško víc než holky.

patricia077

patricia077, 26. 11. 2019, 14.10

Říká se to tak a u nás to bylo přesně obráceně, kluk od porodnice prděl jako blázen a byl spokojený, holka se jen kroutila řvala a trpěla ať jsem dělala co jsem dělala..bude to asi individuální, vigantol jsem dávala a teď je to dost nedostatkové zboží, shání ho i maminky pro starší děti kvůli imunitě a dnes jsem se dozvěděla, že je dobrý dokonce i na rýmu, dcera totiž má jít na trhání a já moc nechci tak zkouším co se dá..

Adrianita, 26. 11. 2019, 16.19

U nás taky na koliky trpěla dcera a syn úplně v pohodě. 😁

Janako

Janako, 26. 11. 2019, 18.23

Taky jsem slyšela,že vigantol došel.tak zkus jiné "déčko". Pro správně fungující imunitu je ho potřeba, bohužel ted na podzim je ho přirozeně málo.

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 11. 2019, 19.29

A co decko od terezie, to je dobre

L.janicka.l

L.janicka.l, 26. 11. 2019, 19.27

Nemohu posoudit ale kluka bolelo dost, a obcas i ted vriska v noci kdyz si da zeli, jak ho boli nohy, nakonec si prdne a je klid

patricia077

patricia077, 26. 11. 2019, 19.35

Jo já jim zelí teď na imunitu hodně máme naložené kysané domácí CPU s ním i děti a teda taky občas mám i ja pěkně křeče:-(

Janna, 26. 11. 2019, 21.13

Ja ted u dcery taky Vigantol nedavam, mel vypadek, tak davam D3 a s prdikama si poradi v pohode.

NiFee

NiFee, 26. 11. 2019, 10.30

coliprev pomohol u nas, na lepsie vstrebavanie laktozy, davala som caje kvapky cvicila s nou a potom lekarnicka povedala, že to može byt laktozou .Ešte dost pomahalo nosenie v satke.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů