Jak vypada vas den?

zobrazeno 1378×

Vložil(a): louskacek2, 8. 2. 2016 20.43

Maminky mam doma 4 mesicniho prcka a obcas mam pocit, ze vubec nic nestiham. Rano a odpoledne smer skolka pro starsi dceru. Pres den alespon vyluxovat, uvarit a obcas stihnu neco navic. Do toho nakoupit a obcasne krouzky. Mam pocit ze toho stiham malo a obcas si rikam ze sem toho moc nestihla. Jak jste na tom vy?:-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.36

byla jsem na tom podobně, asi jako každá mamka

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.21

Také jsem měla pocit, že nic nestíhám a časem se to srovnalo Ty začátky jsou nejhorší

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 8.50

úplně stejně

vivianr, 6. 9. 2016, 21.17

Tenhle pocit znám. Zas když se mi to tu podaří dát do kupy, tak to udělá takovou radost......

teddygirl, 10. 2. 2016, 19.23

Jsem na tom obdobně. Mám 11měsíční dvojčata, do toho si občas přivydělávám na DPP z domova (vzdělávání, projekty) a starám se o domácnost. Večer jsem vdy polomrtvá a padám do postele

louskacek2, 10. 2. 2016, 21.00

Tak to se nedivim dvojcatka to je vubec mazec:-).

snany, 10. 2. 2016, 19.07

Stíháte toho víc než dost.RD nejsou závody, jde hlavně si to užít a být spokojení

ivka1981, 10. 2. 2016, 14.51

jsme na tom podobně. Ráno honem směr školka se starším, pak honem nakoupit, něco doma uvařit a trošičku uklidit, pokud se stihá a v poledne zase do školky - chodíme prvním rokem a zatím tam nespíme. Pak jdeme domů, děti něco málo sní a jdou na chvilku spát, pokud se zadaří, spí obě, pokud ne, spí jen ta mladší. A odpoledne jdeme na chvilku ven a je z toho večer. Musí se stihnout, co se dá, kolikrát si říkám, radši se věnovat dětem, nádobí počká.

mtina, 10. 2. 2016, 9.25

Raději než úklid doma jsem s dětmi venku. Občas to u nás i podle toho vypadá... (hora nevyžehlenýho prádla, všude hračky...apod) ale hlavě že jsou děti šťastné a spokojené

Minnie, 9. 2. 2016, 20.02

Mám čtyřletou a půlroční. Ráno do školky, pak nákup, uvařit - když mě malá nechá, podle potřeby zapnout pračku. V poledne zas školka, a odpoledne jsme venku, nebo u našich/tchánovců nebo někdo přijde na kafe k nám. S malou nestíhám nic, kolikrát ani uvařit než jdu do školky, pak to doháním odpoledne. Vyžehleno nemám dlouho, už pomalu není co na sebe... Malá je zlobivka, vydrží si hrát max 10 minut, jinak furt chovat, chovat, chovat... Ta starší byla hodnější, dost se zabavila sama, stihla jsem mít naklizeno, každý víkend upečeno, procházky, pohoda, i kafe jsem si v klidu vypila když spala. Četla jsem... Teď ani omylem, mimčo přes den moc nespí, mám pocit že kromě chování nic nedělám. Se starší hraju hry s malou na ruce večer když usnou jsem ko. Vždycky jsem žehlila večer u Ordinace, teď chodím spát nejpozději v 9. O víkendu dýl, to se věnujem s partnerem taky sobě

louskacek2, 10. 2. 2016, 15.18

Hezky popsane a hodne to vystihuje i nasi situaci. Pradlo nestiham zehlit pernamente. A ted v zime mene ale jinal taky rada travim cas venku to budw vubec mazec:-).

benca, 9. 2. 2016, 16.04

no pri malom babatku som ani ja vela nestihala, uvarit, upratat, vyzehlit , prechadzka, pretoze manzel cely den robil, tak pre seba bolo casu malo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů