Denní spaní miminka

zobrazeno 795×

Vložil(a): Jarka mmm, 28. 7. 2017 15.55

Zdravím. Potřebuji poradit. Mám tříměsíční mimco,které už najelo na svůj režim. V noci je to ok v sedum jde spát a do 7 ráno se jednou nebo dvakrát vzbudí,občas v noci musím uspávat. Přes den je to aleok bblbý. Spí půl hodiny až třičtvrtě a odpoledne dvě hodiny. Zbytek se na chvilku zabavi pod hrazdickou,ale jinak chce hlavně chovat,jinak řve. V kočárku moc nechce být,v Manduce zatím taky ne. Navečer je vidět,jak už je pretazenej. Nejraději by podudaval,ale to si kvůli starší dcerce nemůžu dovolit a dudlika prostě nechce. Jak hodně brečí,tak mi to samozřejmě hraje na nervy a jak je to twdok náročnější i s dcerkou,tak je to dost o nervy. Navíc je teď problém i chodit na hřiště,protože malej buď brečí nebi ho chovám,ale ke hodně tezkej a já bych ho moc a velkou kylou tahat neměla. Máte nějaké nápady? Díky moc...už jsem dost unavená. Jo a někdy ještě vydrží chvilku v kresilku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Furciferka

Furciferka, 9. 11. 2017, 20.50

Koukám, že uběhl nějaký čas od zadání příspěvku, tak se chci zeptat, jestli se to zlepšilo, protože já mám přes kopírák uplně to samé. Jen s tím rozdílem, že nemám doma starší dítě, tak to mám asi trochu jednodušší.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.07

Já měla malého od narození skoro pořád také přicuclého na prsu, starší dcerka 2,5 roku to musela respektovat...prostě mě takhle pořád potřeboval

Jarka mmm, 8. 8. 2017, 13.22

Tak to jw dobře,že to respektovala . Malýmu se konečně začalo docela libit v manduce,tak ho odpoledne rovnou beru ven v ní .

vendy.z, 9. 8. 2017, 6.51

To je super

Žofinka

Žofinka, 8. 8. 2017, 7.00

vydržet, ono to přejde, moje známá měla houpaví koš a a tam syna uspávala, ale upletla si na sebe bič, pač on pak nechtěl usnout jinde než tam a při houpání

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 21.00

Neřekla bych, že je to o pohlaví, můj kluk spí hodně, ale usíná špatně, když ho nedám spát včas - tzn. dřív než na něj padne únava, pak už těžko usíná. Ovšem vychytávat ten moment...

Jarka mmm, 29. 7. 2017, 21.13

jj,pretazeny dite je des

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 21.14

Jo, ještě když se to povede několikrát za den..to pak pomalu skáču z balkonu

Kikinka30, 29. 7. 2017, 16.54

My to meli take,mala spala 20minut,jinak brecela ,chtela pozornost,no nakoupila jsem hraci hracky,prexkali jsme obdobi cca mesic a pak se to srovnalo,horsi byla pak zase noc,ono se to poraad meni,po roce se nam to teprve srovnalo....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2017, 9.18

Syn to tak měl také. Oni jsou asi kluci uřvanější a vyžadují víc pozornosti ale mě nic nepomohlo kromě neustálého dudlání prsa, což je mi jasné že se dvěma dětmi nejde

Jarka mmm, 29. 7. 2017, 12.11

Mě to z okolí taky tak přijde...jako by byli víc mamankovatejsi . Ikdyz je mi jasný,že takhle malý mimco musí bejt mamanek...a je to dobře.

LucieS

LucieS, 29. 7. 2017, 8.50

Moje 7měsíční dcerka taky není vůbec spavec. Má režim, že spí tak cca od půl 11 do šesti do rána a přes den to je bída Někdy vůbec, někdy třeba tak půl hodiny za celý den.

Jarka mmm, 29. 7. 2017, 12.11

Člověk by spal místo nich

patricia077

patricia077, 29. 7. 2017, 8.49

Jako kdyby se mi vrátil čas a ani teď to není moc lepší ach ti kluci, držte se

Fuga

Fuga, 29. 7. 2017, 7.09

já je vždy uvozila přes pořádné drncáky v kočárku, tak to neporadím, jen vydržet

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 7. 2017, 8.15

To babka naucila maleho v liberte, problem byl, kdyz zacal vylizat a ja mu ji sebrala. To byl jeste vetsi rev. Na tech pasech v ni nechtel byt

Jarka mmm, 29. 7. 2017, 12.13

U dcerky to šlo a pak spala,ikdyz kočár stál. Mrňous to tal nemá .

martinazab, 28. 7. 2017, 23.09

Nas takisto Bud na rukach alebo na neho stale rozpravat. Hadan sa to casom zlepsi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů