Barefoot ve městě

zobrazeno 2038×

Vložil(a): vaniilla, 30. 9. 2017 13.35

Právě jsem si přečetla článek o Barefoot botičkách, kde o tom autor velmi nadšeně píše a zmiňuje, jak jsou klasické botičky špatné. Ale nepíše, jak je to třeba v zimě a nebo ve městě na tvrdých chodnících a betonu... Nechat malou bosky doma nebo na trávě je v pořádku, ale na takovém povrchu, jako je rozžhavený beton všude ve městě, přece botičky mít musí, ne? A co v zimě?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Severka, 25. 7. 2018, 9.09

Tato diskuze je teď poměrně častá. Sama moc nevím co si o tom myslet. Dříve to nebylo, chodili jsme v normálních botičkách a bylo vše v pořádku. Sestřenka koupila loni něco takového http://www.littleshoes.cz/detske-celorocni-boty/vivobarefoot-gobi-k-brown-leather/ Připadá mi to trochu drahé na něco z čeho mi za chvíli děti vyrostou, ale dají se sehnat i levnější.

Marusk

Marusk, 12. 10. 2017, 13.59

Přijde mi, že Barefoot je zase nový trend, který přišel a zase odejde. Takže ano, střídat povrchy, po kterých děti chodí, ale reálně v městě se moc nehoděj.

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2017, 13.05

v zimě si to bez bot nedokážu představit, asi tak

vendy.z, 5. 10. 2017, 10.37

Ani v zimě ani ve městě

Mygara

Mygara, 4. 10. 2017, 10.34

ve městě bosky bych si netroufla

Čertice, 3. 10. 2017, 22.24

Malej má letní i celoroční boty od Filií a jsou výborný i do města. Zimní do sněhu koupíme asi levnější

Fuga

Fuga, 2. 10. 2017, 14.57

chc to BF obuv a aby dítě samo hledalo obrubníky, výstupky apoda tím si nožku procvičí .-)

Lenourecek, 1. 10. 2017, 22.09

Pro syna zatím jiné, než BF nekupuji. Na zahradě chodíme bosky. Já jsem měla letos prvně BF na léto. BF nemusí znamenat bez bot, boty slouží právě k ochraně chodidla před poraněním, takže i před rozžhaveným betonem. Jinak nevím, jak u vás, ale u nás ve městě jsou chodníky takové, že si na něm parádně trénujeme a posilujeme klenbu

Lenča Pešková, 1. 10. 2017, 19.39

Mala ma podzimni barefoot a bude mit i zimni🙂 samozrejme nechavam i v lete ale vseho s rozumem🙂 kdyz je rozpaleny beton tak jde v ponozkach🙂

klarike1

klarike1, 1. 10. 2017, 6.37

Taky jsem se podivovala nad botami jednoho chlapečka ve školce, který shodou okolností bydlí u nás v paneláku a po betonových chodnících, které vedou až ke školce, si to šmáruje v bf botkách. Někteří lidé mají finanční možnosti, ale chybí jim zdravý rozum.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů