zvětšené uzliny

zobrazeno 2999×

Vložil(a): katuš, 15. 8. 2015 10.29

Od 6.měsíce těhu se mi začal dělat v třísle abces.Každé dva měsíce se mi udělala boule o velikosti lískového ořechu plná hnisu ale po vymáčknutí a vyčištění mi opět zmizela.PO porodu už tam zůstala na trvalo.Došla jsem si v červnu k chirurgovi a ten mě objednal až na září :( na vyříznutí.Po 14 dnech ale zmizela a tak jsem si ulevila až do chvíle něž pří sprchování jsem pocítila v tříslech velké boule a celé zatvrdlé.Už mi to nedalo a došla si na gyndu.Čekám na výsledky stěru a v pondělí jsem objednaná na sono.Po vyloučení že jde o něco z gynekologických věcí pak mám jít k obvodní doktorce a řešit to dál.Prý by to měli být jen zvětšené uzliny ale kdo ví.Přítel je rok po rakovině,máme půl ročního prcka a docela se obávám co přijde.Máte někdo zkušenost se zvětřenými uzlinami v třísle???? nebo něco podobného???

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.16

takže je to jen běhání po doktorech,co

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 12.03

to jsou tedy pochody, ale vlastně to dopadlo dobře

katuš, 20. 8. 2015, 21.30

tak jsem vyfasovala žádanku na onkologii kde bude doktorka až 2.9.ta opět čekání

Katka

Katka, 12. 11. 2015, 19.59

Tak jak to dopadlo Katuš? Myslím na vás.

katuš, 13. 11. 2015, 23.52

Vubec nijak.na sonu nic nenasli jen ze to muze byt zatvrdle v toho abscesu,ktery se mi mimochodem uz, nastesti neudelal.takze nic.behem vybehavani uzlin v trisle mi nasli horsi hodnoty jater a zatuhlejsi prsa tak si rikam ze az ted pujdu k zubari tak jestli mi nenajde neco gynekologickyho

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.35

hlavně že to není nic horšího. On když se člověk dostane do ruky doktorům, tak toho najdou

mckvak, 19. 8. 2015, 20.42

Taky jsem mela zvetsene uzliny v trislech - ale vymizelo to samo - stejne jako kdyz pri nachlazeni je mate na krku - nejspise z prochladnuti - od te doby nic

Lenica, 19. 8. 2015, 12.40

Měla jsem to taky a doteď mám fialové fleky a divnou kůži.Měla jsem tam bulky, které šly vymáčknout, ale bylo to hodně bolestivé. Doktorka mi řekla, že mám jít na gyndu, přitom si myslím, že to s tím nemá nic společného.Ale šla jsem tam a léčili mi to laserem. Jenže jednou jsem si bulku zmáčkla a ono to prasklo uvnitř, udělala se mi veliká modřina, ale ulevilo se mi.Jenže jsem nikam s tím už nešla....po asi půl roce jsem zjistila, že jsem z toho měla plicní embolku, prostě sražená krev putovala ze stehna až do plic......škoda, že to doktorka víc neřešila. Já bych šla na internu,ať vám udělají víc vyšetření....u mě to zjistili na poslední chvíli.....

katuš, 18. 8. 2015, 18.49

Tak na sonu nic nenašli ale říkala tam doktorka že by bylo nejlepší to vyndat aby se zjistilo co to je.Jinak ve čtvrtek jedu k obvodní a na chíru.

Katka

Katka, 18. 8. 2015, 20.20

jj, když se to pořád vrací tak je potřeba to prošetřit, snad už budete mít brzo jasno a klid

Katka

Katka, 18. 8. 2015, 15.51

Jak vám dopadlo sono, poslali vás na nějaké další vyšetření/odběry?

LenčaPar, 15. 8. 2015, 22.32

Myslím, že rakoviny se obávat nemusíte. Opravdu se může jednat o infekci v těle a pokud jste s tím již dříve měla problémy, ložiska se mohou znovu zanítit, často se to vrací až se většinou musí ložisko vyříznout a je klid.

Katka

Katka, 16. 8. 2015, 10.25

Zvětšenými uzlinami se kromě infekce projevuje i lymfom, proto jsem psala, ať to pisatelka řeší.

JanaH, 15. 8. 2015, 16.25

Zvětšené uzliny většinou souvisí právě s nějakým zánětem jinde v těle. Tak mi to řekla doktorka, když jsem měla nedávno zvětšenou a tvrdou uzlinu na krku. Původcem byl u mě malý vřídek v uchu, který hodně bolel. Takže se léčil vřídek a uzlina se pak dala dohromady. Možná by mohla pomoci i nějaká homeopatika? Zkuste se kdyžtak zeptat tady na webu v homeopatické poradně.

Katka

Katka, 15. 8. 2015, 13.58

Nenechte se odbít a pátrejte dál, běžné to rozhodně není a ten hnis svědčí o bakteriální infekci. Je potřeba najít její zdroj a ten přeléčit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů