zuby po porodu

zobrazeno 948×

Vložil(a): klarka.hany, 21. 2. 2022 10.44

Zdravím maminky, prosím o radu. Po porodu se mi začaly strašně kazit zuby a hlavně žloutnout, už nevím co s tím. Zuby jsem měla vždycky hezky bílé a na zubní hygienu dost dbám i teď. Bohužel je to marný boj. Máte některá podobné zkušenosti? Poradíte mi, co vám nejvíc pomohlo? Za každou radu budu vděčná, děkuji. K

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lejla76, 3. 4. 2024, 12.04

zdravím, co dvě děti, to dva kazy dřív žádný problém, ale co mi taky vadí, tak jsou žlutí zuby. piji hodně kávy,a tak by mě zajímalo, jaké jsou za vás efektivní bělící sady

gab.chocholouch2, 10. 4. 2024, 13.57

ahoj já mám tuhle sadu se systémem pap, je šetrný k zubům https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-stomatologicky-belici-system-pap-80ml vyskočilo to na mě jako reklama na ig,tak jsem zkusila a jsem moc mile překvapená

_Renča1_, 29. 3. 2022, 11.00

Myslím, že každé ženě se po dětech kazí zuby, mě dokonce i jeden vypadl a to jsem neměla žádnej kaz. Pasta se zlatem bude dobrá, ono to zlato tam má antibiotické účinky, takže by se ti právě ty zuby už neměly kazit..

klarka.hany, 9. 3. 2022, 22.43

Holky děkuji moc za názory a rady. K tomu zubaři se musím už dokopat a na ty stránky jsem koukala, líbí se mi tam pasta co obsahuje zlato.. slyšeli jste o tom? Zkušenosti?

HaninkaKlimova, 2. 3. 2022, 23.25

Já si zuby uplně odrovnala po druhém dítěti. Začaly se mi také strašně kazit a o dva jsem i přišla. Kamarádka mi říkala, že na svoje žluté zuby, co má po kávě jí nejvíce zabírá pasta z krasnyusmev, určitě jste o tom už slyšela a jestli ne, tak doporučuji mrknout. Třeba vám to pomůže.

LauraI, 1. 3. 2022, 16.56

Taky mi zuby zežloutly, ale ne po porodu, ale kvůli cigaretám na které jsem se už vykašlala a poslední měsíc používám bělící pastu a zlepšení bylo vidět už po 14ti dnech. Moc jsem od toho nečekala, protože tady těm věcem moc nevěřím, ale byla jsem mile překvapena.

V007A, 22. 2. 2022, 8.37

Určitě zajít zavčas k zubaři a jíst bohatou stravu. Vím, jak to po prvním porodu bylo u mě, vše se točilo kolem dítěte a na sebe jsem neměla čas, ani se normalne najíst.

patricia077

patricia077, 21. 2. 2022, 18.25

Mne po porodu odešly moudraky bohužel měla jsem hodně nevolnosti v těhotenství a chyba byla že jsem furt pucovala což mi řekl kamarád zubař a ortodontista až poté takže pozdě každopádně nezloutly mi to bude asi necim jiným 🙄

Katka

Katka, 21. 2. 2022, 16.48

Může to být reflux nebo nějaká bakterie v dutině ústní....ale to věštím z křišťálové koule. Normální to není, je potřeba zajít na konzultaci k zubaři. Zuby žloutnou i věkem nebo možná pijete víc kávy či černého čaje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů