Vlasy - zkušenosti s prodloužením

zobrazeno 112×

Vložil(a): Lejla76, 27. 4. 2024 9.55

Ahoj, chystám se na prodloužení vlasů.. po porodu dostaly fakt zabrat a ne a ne se zlepšit, tak jsem se rozhodla, že nebudu čekat než se jejich kvalita zlepší a nechám si je trochu zahustit.. moje kadeřnice mi ovšem říkala, ať si vlasy na prodlužko seženu sama.. nemáte někdo zkušenost s kupováním vlasů? doporučíte mi eshop případně prodejnu? díky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jirinecka77, 9. 5. 2024, 21.17

A je o vlasy třeba nějak speciálně pečovat, když nejsou jakoby "moje"? A ještě by mě zajímalo, kolik těch balení je třeba, abych měla dost na celou hlavu?

Koudelka80, 28. 4. 2024, 21.15

tyjo s tím zkušenosti vůbec nemám Já jsem teda také uvažovala o nástřelu vlasů a jejich prodlužování, pak jsem se trošku kousla a začala jsem o vlasy více pečovat. Kupuji si teď kosmetiku od Tomas Arsov + nějaké doplnky stravy, jím více zeleniny (čím zelenější tím lepší) + olejíčkové zábaly...stačilo třeba tak 2-3 měsíce a viděla jsem rozdíl, teď už se starám delší dobu a vlasy se jen zlepšují a zlepšují.

Kajka Janikova, 28. 4. 2024, 21.38

prosím... a s jejich termoochranným sprejem zkušenosti máte? Na něj jsem se dívala, že bych chtěla vyzkoušet.

Koudelka80, 28. 4. 2024, 21.46

Ano ten mám. Ten je moc fajn. Nemastí a vlasy chrání, vidím na nich že jim fénování nevadí a už se nelámou. Plus mám jejich sadu pro mastne vlasy (sampon, kondiconer a keratinová vodička) https://shop.tomasarsov.cz/mastne-vlasy-jemne-vlasy--detske-vlasy-3/ Za mě moc fajn kombo + ta termo ochranna a víc člověk na vlásky nepotřebuje (leda ještě ten olejíček na olejové zábaly)

Kajka Janikova, 2. 5. 2024, 8.39

Díky za doporučení. Vyzkouším to na svoje i prodloužené.

esterka228, 28. 4. 2024, 10.25

ahoj, já mám dobrou zkušenost s tímto eshopem https://www.clip-vlasy-levne.cz - objednávala jsem tam už několikrát, vždy když jsem měnila barvu vlasů navíc jsou super rychlíci s dodáním. Dojde ti to tak do dvou dnů.

sarkanova3333, 27. 4. 2024, 10.13

ahoj na jakou metodu se chystáš?

Lejla76, 27. 4. 2024, 11.22

micro ring máš s tím zkušenost?

sarkanova3333, 27. 4. 2024, 11.30

jojooo už jsem vyzkoušela snad všechny prodlužka teď nosím clip in - už mám své docela dlouhé, tak si je dávám sem tam.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů