Tetování

sledováno 1× zobrazeno 2133×

Vložil(a): Minnie, 14. 6. 2016 10.57

Jaký je váš názor na tetování? Mě se líbí decentnější a pokud má nějaký význam. Třeba já si chci dát vytetovat nad kotníky jména a datumy narození dcer. Možná i čas a míry, to ješté nevím jak by vypadalo, nechám si udělat nákresy a rozhodnu se. Má to pro mě význam, a taky to snadno zakryju ponožkou až budu třeba stará. A teď nevím, jestli se může při kojení nebo ne. Všude píšou něco jiného, každý říká něco jiného. Já si radši počkám až dokojím, ale okolí se mi směje že do té doby zas budu znovu těhotná a pak kojit, a čekat další roky :-D taky jsem četla že nad kotník to dost bolí, a já se svou hrůzou i při odběru krve... No ale dám to, chci to moc. Je tu někdo kdo tetování má?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 5. 2. 2021, 0.09

Já s tetováním tedy vůbec nemám žádný problém, naopak se mi velice líbí a už i uvažuji nad tím, že bych si nějaké takové mohla udělat... Docela dost se mi líbí tetování a návrhy od tohoto studia ( vyskočí vám jako první, když zadáte Praha tetování ) - http://www.unholy.cz/cs/ ... Mrkněte k nim a třeba si od nich i něco odnesete na sobě

Minnie, 5. 2. 2021, 10.53

Díky, ale Prahu mám docela z ruky

Mygara

Mygara, 10. 12. 2017, 6.50

já tetování nemám a ani nechci, i když jména dětí, proč ne

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 18.46

nejsem zastánce tetování právě z důvodu, že pokud jednou budu 80letá babka, tak bych si připadala směšně

Lusesita25, 11. 10. 2016, 6.52

Kdybych se nebala ze to bude bolet jaj blazen jdu do toho a pri kojeni muzes. Jen je lepsi ten den po tetovani nekojit. Jinak pak muzes dal pokracovat.

vivianr, 30. 8. 2016, 15.18

Některé decentní jsou hezká, ale ne každému sluší. Osobně bych do toho nešla, protože jsem srab.

V007A, 1. 8. 2016, 7.28

Mě se líbí decentní tetování, ale nešla bych do žádného.

Nikoll, 6. 7. 2016, 11.04

Já jsem třeba plánovala tetování dvě, která pro mě měla obrovský význam, ale jelikož kvůli zdravotním problémům chodím na akupunkturu a tam mi tetování zakázali. Tetují i přes akupunkturní body, které tím naruší/zničí, věci které by mě nikdy nenapadli a proto si tetování odpustím, poškodit si něco v těle, mi za to nestojí

Petra Schoberová, 2. 7. 2016, 10.01

Když se nám narodil prcek nechali jsme si udělat tetování s datem a jménem, já mám pouze jmeno a manžel má nadherné hodiny ukazující čas narození.. a už máme v planu další tetování :D nějak jsme se do toho zblaznili.. Myslím si že je to na každém a každého věc některé jsou moc krásné, něco je přehnané něco opravdu nechutné ale žije s tím ten,kdo si to nechá udělat

kamca80, 16. 6. 2016, 15.35

Já mám tetování a k němu jsem si nedávno nechala ještě dodělat jména dětí a jsem na to strašně pyšná. Dokonce i můj přítel si nechal udělat totávání se jménama a datumama dětí a i ten je na to pyšný Nelituji toho a šla bych do toho klidně znova

Minnie, 17. 6. 2016, 10.49

Jsem moc ráda že tu nejsem sama

veru.veru, 15. 6. 2016, 19.30

Nemám to moc ráda, mám pocit, že by mě to přestalo bavit a co potom s tím? Ono je hezký, když máte vytetované jméno miminka, ale ono to miminko taky poroste a bude z něj třicetiletej člověk třeba, a i když je to pořád moje dítě, nemám potřebu mít vytetované jeho jméno. Nosím je v srdíčku, každý ví, že je miluju. Ale je to každého věc, pokud se to někomu líbí, nic proti. mluvím sama za sebe.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů