Kdy jste po porodu začaly cvičit a co?

sledováno 1× zobrazeno 2795×

Vložil(a): Fany, 14. 6. 2015 9.36

Kdy jste po porodu začaly cvičit a co? Já jsem před miminkem chodívala hlavně na spinning, občas běhat a hrávala jsem volejbal. Syn už bude mít 9 měsíců, pořád si říkám, že už začnu něco dělat a pořád jsem se do toho nedala. Kamarádka mě lákala na nějaké trampolíny, ale to asi není moc dobré když ještě kojím, že?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.16

já chodila od 3 měsíců malé plavat a teď různě střídám různé pohybové aktivity

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.40

po pravdě jsem nezačala cvičit asi nikdy .-) snažila jsem se běhat, ale až po ukončení kojení a jinak jsem se snažila posilovat břicho

Kočičkaa, 18. 4. 2017, 22.27

Já cvičím břišní pekáč s Hankou Kynychovou na DVD, což je paráda na zpevnění břicha po porodu, tedy po šestinedělí, ale na zhubnutí mi to bohužel nestačí. Takže jsem musela taky udělat změnu jídelníčku a do toho jsem se nechtěla pouštět sama, vyhledala jsem odborníky a spolupracuji s centrem hubneme pro zdraví. Zatím mám 3 kg dole a cítím se skvěle. Budu rozhodně pokračovat dál.

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2016, 20.46

Já začala přesně po 6. měsících od porodu. Cvičila jsem přesně 3. měsíce v kuse každý den a to JILLIAN MICHAELS. Pouštěla jsem si její cvičení na you tube a nabrala jsem nějakou svalovou hmotu a shodila přebytečná kila. Zařadila jsem i více zeleniny a moc jsem nemlsala.

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 13.52

já jsem po porodu cvičila cviky na pánevní dno a občas si jdu zaběhat, ale většinou pohyb řeším rychlejší chůzi s kočárkem v přírodě

petym, 9. 10. 2016, 22.10

máte můj obdiv, já ještě nezačala cvičit . Byla jsem 3x plavat a pak přišel syn s rýmou, kterou máme už všichni

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.46

Já pořád čekám až dokojím, syn má rok a půl ale jinak jsem s ním hodně venku a lítám kolem něj

Petra Önder (petrao)

petrao, 4. 9. 2016, 2.53

Po 6 týdnech pilates

vivianr, 30. 8. 2016, 15.38

Po půl roce jsem začala se zumbou. Teď bych měla zase začít, ale nejde to tak, jako u prvního.

Lucina, 13. 1. 2016, 16.46

Skvělé informace a cviky najdete na http://www.zdravamaminka.cz. Mám s tím skvělé zkušenosti

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů