Jsem šmudla

zobrazeno 1439×

Vložil(a): luciusmius, 13. 11. 2016 21.31

Ahoj holky mám dotaz. Dceři je už rok a půl a já mám pocit, že jsem se nějak zasekla. Co se dcera narodila, přestala jsem se o sebe starat. Nikdy jsem se moc nemalovala a nepřeháněla jsem to s udržbou, ale co máme Kačku tak chodím kolikrát do oběda v pyžamu, zuby si taky vyčistím kolem oběda. To platí i o vlasech. Jsem pořád unavená a to i když třeba dcera spí celou noc, často mě bolí hlava a jsem taková nelaná nemastná, nevím jak jinak to napsat. Nějak se nemůžu nakopnout do života. Máte některá taky podobný problém nebo jsem opravdu divná moc díky za odpovědi.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 11. 2. 2024, 6.20

Já o sebe na mateřské taky moc nepečuju. Přijde mi zbytečné se líčit, když jsme doma, nebo jdeme na procházku po vesnici, kde nikoho nepotkám. Používám akorát krémy na pigmentové skvrny, které si obejednávám z https://petrasouckova.cz/kategorie/pece-o-plet/kremy/kremy-na-pigmentove-skvrny/ a jinak nic. Líčím se akorát jednou týdně, když jedu na nákup nebo se synem k doktorovi. Ani to ale nepřeháním, protože nemám půl hodiny čas stát před zrcadlem.

Martin Doležel, 22. 6. 2021, 9.50

Taky nepatřím mezi ženy, které se až přehnaně líčí..jen základní kroky, jako je obočí, nebo rty..nepoužívám žádné silné nánosy make-upu..ale tak je to volba každé ženy a také záleží na tom, jak vypadáte a jakou máte pleť..když jsem ale měla svatbu, tak jsem se nechala krásně nalíčit vizážistkou rovnou ve svatebním salonu, kde jsme mimo jiné také vybírali šaty- https://sponsa.cz/

misalla, 22. 4. 2017, 22.44

Taky jsem to tak měla, jsou to hrozný stavy Nemohla jsem se k ničemu dokopat

Mygara

Mygara, 18. 4. 2017, 19.29

měla jsem to podobně, když jsem byla s dětmi doma, hezky se čtou ty časopisy jak si máte najít chvilku pro sebe...

Verasvobod, 2. 1. 2017, 12.22

Taky chodím dopo jak šmudla a modlím se, ať nikdo nezazvoni, ale těším se na to, až si umyju vlasy, trochu se nslicim a budu ta smrncovni mamina. Pusť si nějaké videa líčení, koukej kolem sebe po maminkach a sleduj jak jsou některé vymodene a upravené. Musíš se přeci chtít také líbit. 😊

vivianr, 14. 12. 2016, 15.37

Taky se mi kolikrát nechce z pyžama a vydržím v něm do jedenácti. Pak vím, že má přijet pošta a musím se přestrojit. Říkám si, že vstanu dřív a něco udělám, ale ještě jsem nevstala. Neříkám, že do jedenácti nic nedělám. Mrňous mě donutí.

Aliisha

Aliisha, 8. 12. 2016, 19.06

Já to měla podobně. Nechci však takhle žít a tak se snažím hned ráno vše stihnout. Dám si alespoň řasenku, když už nic. Když jdu ven, tak dám i make up.

Misska20, 27. 11. 2016, 20.28

Taky mám občas dny,kdy jsem lenosna,unavena a nic se mi nechce,ale syn mě z toho rychle dostane dopoledne chodime ven téměř každý den,takze v pyžamu být do oběda nehrozí (někdy by mi to ani nevadilo),taky máme pejska,takze se ven musí za každého počasí a je fakt že procházka mě pokaždé probere a nabije energii jinak se také moc nemaluji,ale když jdeme s kočárem mezi lidi tak si rasenku a makeup dam,hned mám trochu lepší barvu když mám mastný vlasy,dam na hlavu kšiltovku a hodim oufit do sportovního

Lusesita25, 19. 11. 2016, 4.18

Taky jsem obcas takova lina, nic se mi nechce a spala bych jak medved a tim padem se uz tesim do prace.

Topik2, 16. 11. 2016, 6.23

Měla jsem stejný problém a to ještě přidám že mi vyhovovalo pohodlné oblečení což jsou tepláky nástup do práce vše zmenil

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů