jsem porad pekna?!

zobrazeno 1124×

Vložil(a): luciusmius, 15. 11. 2015 1.09

Ahoj maminky mam otazku do pranice jak to mate se staranim se o sebe sama po porodu. Mam prvni dceru a je strasne hodna a spava ale i tak moje nohy vypadaji jako nohy meho pritele podpazdi je taky prales a o intimnich partiich ani nemluvim. Me krasne dlouhe vlasy jsou roztrepene skoro do pulky, oboci nevidelo pinzetu ani nepamatuju a nechty vypadaji jak z hororu. Jak jsem psala dcera je spava, takze u me nejde ani tak o to ,ze bych to nestihala, ale cely dense clovek stara o mimino uklizi vari pak prijde domu tata (obcas horsi jak to mimino) pak kdyz je klidecek zalezu si do vany zapalim svicky pohoda relax..... pak na me padne unava a uz se me na nejakou peci vubec nechce. Zajimalo by me jestli je na tom nekdo podobne nebo jsem takovej exot jenom ja jak to mate mamci vy

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 12.23

trocha snahy nezaškodí, ale přeci jen je nejdůležitější to malé stvořeníčko

jitkamety

jitkamety, 24. 7. 2017, 10.55

Ja se doma nelicim a pritele tim naštěstí nijak neodrazuju a co se holeni tyce tak vzdy rychle prejedu s je to

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.34

já když mám volno, tak jdu raději spát a zuby si kolikrát čistím až před polednem

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.22

Jsme na tom stejne taky vypadam obcas jak exot a je mi to jedno radsi si jdu lehnout kdyz muzu nez abych se sla o sebe starat. A kdyz uz je nejhur tak se samozrejme oholim a vytrham oboci v ramci sprchy jako takove.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.42

Tak můj manžel nemá rád když jsem namalovaná a ni já to nechci, takže já jsem v pohodě

V007A, 13. 2. 2016, 20.37

Tak já se stihnu oholit, obočí taky vytrhat, nehty občas upravit, ale jinak se cítím spíš psychicky špatně než fyzicky.

DenisaC, 21. 11. 2015, 20.14

Tak asi Vám to moc nevadí, jinak oholit se vytrhat si obočí je deset minut

mckvak, 18. 11. 2015, 11.26

Panecku ja teda nevim, nase mala je spava tak nejak normalne, ale i mimo normalni peci odomacnost a vareni tak nejak si dokazu najit cas - nastesti neleze takze kdyz je to nutne, vkoupelne je se mnou, hraje si - snazim se co to jde stihat i s ni a kdyz ne, tak vikendy nebo k veceru kdyz si ji prevezme tatinek a pokud am spinka tak o to vetsi vyhra to je

Minnie, 18. 11. 2015, 9.33

Já chci být pro partnera nej, takže holení všeho zvládám v pohodě, na vlasy mi chodí známej kadeřník domů nebo mě obarví ségra, namalovat aspoň oči taky ráno zvládám, jediný co tak občas zapomenu na obočí... Jinak se snažím děti mám dvě. Zrovna včera si přítel obě vzal že se jim bude věnovat tak jsem se naložila asi po roce do horký vany, bylo to pro mě jak druhý Vánoce běžně totiž musím zvládat sprchu i s oholením za 10 minut... Ale sama se cítím líp když jdu s holkama a partnerem ven a vypadám k světu

Jackey, 17. 11. 2015, 12.41

Já na tom byla po narození dcerky obdobně ale teda na nějakou tu základní úpravu jsem si našla čas vždycky, protože jsem sama zjistila, že se pak cítím mnohem lépe. Nejsem z těch, které by se nějak extra malovali..většinou jen nějaký ten krém, pudr a řasenku a to fakt není takový problém zvládnout za chviličku a na druhé straně je tu ten chlap, který už jen tím, že se narodí první dítě si může připadat odstrčený a pak ještě to, když se o sebe partnerka přestane starat a najednou mu přijde jako někdo úplně cizí. Pak se moc není čemu divit, že si chlapi hledají milenky apd. Neříkám, že je to omlouvá, to vůbec ne...ale přece jsme na té lodi vždycky dva a žena by pořád měla být žena a ne dřevorubec

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů