Dárek pro kamarádku

zobrazeno 121×

Vložil(a): IvčaSemi, 6. 12. 2017 1.14

Ahoj, chtěla bych se s vámi poradit ohledně dárku pro kamarádku. V prosinci se jí má narodit miminko a chtěla bych jí do porodnice donést nějaký dárek. Podotýkám, že šperk kupovat nechci, protože vím, že ho dostane od partnera a rodičů. Ráda bych pořídila něco originálního, cenově nejsem nijak omezena. Za rady a nápady budu moc vděčná, protože čas se krátí :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 10. 12. 2017, 8.52

Plenkový dort. Dá se i udělat doma.

Silvous06, 10. 12. 2017, 3.01

Jo tak to těžko říct. Asi bych se řídila podle toho, co má kamarádka ráda. Hodně se nosívají takové ty balíčky, kde jsou potřeby pro miminko a kosmetika pro maminku

Nikoll, 9. 12. 2017, 11.59

Balení Sofie žiraf, je krásná, moje dcera ji miluje dodnes, jediný hračka pro miminka kterou jsem ještě nevyřadila. Koupili jsme žirafu s kousátkem, a bylo to i jediné kousátko, které měla ráda na zoubky. Nebo nějaký designový kousek pro mimčo, neokoukaný

Misska20, 8. 12. 2017, 20.46

moc hezké pleny jako dárek http://mamapocketshop.cz, pro mimčo je moc hezké balení s žirafou Sophií /kousátko/ , jestli jste na FB tak od AnnaCards milníkové kartičky (určitě to dělá i někdo další), kojící korále od Mimijo /krasný doplněk pro maminku, ale i na kousání pro miminko / mám ráda originální, designové věci, takže mám uloženo spousta takových stránek a mě by určitě něco z toho udělalo velikou radost ) i když potěší asi cokoliv

nikolava, 7. 12. 2017, 18.02

A co treba vanocni ozdobu se jmenem ditete (pokud vite uz ted)

kamca80, 7. 12. 2017, 10.15

Já sem měla obrovskou radost z každé věcičky co sem dostala pro miminko štěrchátka, oblečky..

vendy.z, 7. 12. 2017, 6.14

co nějakou pěknou látkovou plenku?

Lenička, 7. 12. 2017, 5.26

Asi něco pro miminko. Pro maminku něco sladkéko.

Kamila Pecharová, 6. 12. 2017, 21.37

Přímo do porodnice bych nic nenosila.. Co tam s tím a pak to bude se vším stěhovat domů.. Pokud chceš darovat něco velkého (plenkový dort, oblečení pro miminko atp.) nechala bych to na doma.. V porodnici bych ocenila čokoládu, sušenky, ovoce a nějaké dobré pití..

patricia077, 7. 12. 2017, 11.39

jj přesně, on to každý myslí dobře, ale já pak domů z porodnice postupně stěhovala několik tašek dárků a pozorností, ani do té skříňky se to nevešlo, jen něco do velké a pak při vizitě nic moc, lepší si nechat velké dárky na doma

Aliisha

Aliisha, 6. 12. 2017, 19.19

Nějaký pěkný set oblečení. Třeba v NEXT mají krásné kousky

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací