Těhotná sestřenice

zobrazeno 851×

Vložil(a): Leňulka, 3. 6. 2017 12.58

Teda zrovna mě dostala zpráva, že sestřenka je těhu, což mě by to nevadilo, je jí přáno, jenže to je od ledna její 3 kluk navíc cikán, holce je 24 a chová se jak 12letá, ona byla vždycky trochu pozadu. Neumí si nic sama vyřídit, ani poslat obyčejný dopis, vyplnit jakékoli papíry apod. vždy všechno za ní dělala maminka, jenže maminka se už naštvala když tahala domů věčně jiný chlapy a poslala jí do háje, že ať se konečně začne starat sama když po x měsících přileze domů s tím, že je v tom a že tam budou bydlet. No to jako je i na mě moc, teta z toho na větvi a ani se jí nedivím, rozhodně je doma nechce ať si jdou tam kde byly doposud (u jeho matky věčně naložené v lihu) ale holka mladá blbá si říct nedá a k dr nejde

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.38

no tě pic...

Minnie, 6. 6. 2017, 13.23

Třeba ji mateřství změní a když ne tak to stejně nezměníte...

Žofinka

Žofinka, 5. 6. 2017, 18.24

no, nejvhodnější podminky pro to, přivést dítě na svět to tedy nejsou, jsem jiná nátura a takto bych to nechtěla

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 11.12

třeba to dítě pomůže stát se zodpovědnou, doufejme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 6. 2017, 22.17

Někoho dítě změní, ale bohužel často se stává, že tím pak trpí to dítě

Janna, 4. 6. 2017, 12.09

To je mazec... Třeba jí vše dojde a až porodí, tak se srovná.

jitkamety

jitkamety, 4. 6. 2017, 10.13

Tyjo to je rychlovka od ledna 3 kluk a jeste stihne otehotnet,ale treba se v tehotenstvi zmeni

Fuga

Fuga, 4. 6. 2017, 9.48

od ledna 3 chlap je tedy opravdu rychlost a ještě stihnout otěhotnět...

snany, 3. 6. 2017, 22.42

To, že je chlap rom ještě vůbec nic špatného neznamená. Nicméně třeba se holka po porodu uklidní a pokud ne tak s tím stejně nic neuděláte, tak nač se trápit.

Blankasiro, 3. 6. 2017, 22.00

Jak tu bylo řečeno, každý si svůj osud píše sám. Třeba ji to změní a třeba budou šťastní.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů