Spaní v ložnici nebo v pokojíčku?

zobrazeno 1074×

Vložil(a): Janna, 9. 3. 2017 11.48

Maminky, zařizujeme pokojíček a přemýšlela jsem o tom, že až se nám malý narodí, tak bude spát hned v pokojíčku. Máme zatím zachované dveře mezi ložnicí a pokojíčkem. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím některá máte zkušenost a jaký na to máte názor.? Děkuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 18. 12. 2021, 22.33

My spíme v ložnici s naším malým. Do dětského pokojíčku chceme synátora umístit až na jaře. To bude mít něco okolo 13 měsíců, a tak by mohl na vysílačku v pořádku být ve vedlejším pokoji. Potom si ale budeme muset také pořídit něco jako thermo přikrývky a polštáře z http://www.kvalitex.cz/thermo-prikryvky-a-polstare/. Proč to píšu? Protože i pejsek půjde k našemu malému. A s ním se usíná v teple jedna radost.

viktorie12, 22. 10. 2021, 23.35

Tak to já jsem měla postýlku tedy u postele, bych se bála ji mít vede v pokoji. Nicméně teď už jsme větší a zařizujeme již nový pokojík. Tak bych se ráda zeptala kde jste pořizovali klasické postele dětem (90x200).

karlaaa, 24. 10. 2021, 22.38

My máme komplet pokojik od nabytek-mikulik.

viktorie12, 28. 10. 2021, 19.08

A jste s nimi spokojeni? Dívala jsem se na jejich stránky a vybrala bych tam. Mají hodně dobré ceny!

Janna, 28. 10. 2021, 21.19

To si děláte srandu? Ty ceny mají naprosto šílený! V porovnání s ostatními nábytkem teda hrůza!

karlaaa, 30. 10. 2021, 17.38

Tak každý máme jiný náhled na ceny, ale pro mě v první řadě je kvalita a rozhodně mi tedy cenově přijdou v pohodě, vím, že je to kvalitní český nábytek! My jsme s jejich nábytkem spokojeni!

ivanka386, 17. 1. 2021, 20.26

Ahoj, naše děti normálně spí ve svém pokojíčku a přiběhnou pouze v případě, že mají nějaký zlý sen nebo něco takového. Jinak - ony u nás spali vlastně docela dost dlouho, ale to bylo jen proto, že se narodily do rekonstruovaného bytu (firmou http://pwinterier.cz ) a prostě to docela dost dlouho trvalo, protože jsme byli nároční Teď už ale mají svůj pokojíček a vše je fajn.

naseivanka, 28. 11. 2020, 14.08

Moje děti mají nově udělaný mini pokojíček u nás v ložnici. Koupili jsme jim do postýlky pružinové matrace z http://www.eco-matrace.cz/18-tastickove-matrace . Nestálo to moc penízků, za což jsem ráda. V krizi teď nemáme do čeho píchnout, manžela vyhodili z práce, protože byl v restauraci jako číšník nepotřebný. Těžká doba.

misula.m, 2. 11. 2018, 18.26

Od zacatku bCh se bala. Navic u prvního.

Žofinka

Žofinka, 16. 11. 2017, 18.46

sestřenka to tak měla a měla u malé chůvičku a vyhovuje jí to. já jsem zase přesný opak

Pavla T., 17. 4. 2017, 17.58

Syn spal s námi v ložnici ve své postýlce do 6m. Poté jsme ho přestěhovali do pokojíku hned vedle. Je tady hodně příspěvků o tom že by jste se uběhala, to není až tak pravda. Syn sice spal v ložnici ale kojit jsem chodila do pokojíčku, aby se manžel nemusel budit a ubehana jsem rozhodně nebyla 😀. Ale doporučila bych vám postýlku v ložnici, jelikož po porodu ve vás bude tolik pocitů a nových citů, že by jste možná to malé klubíčko stejně nenechala samotné 😉 pokojík můžete řešit později, podle toho jak se budete cítit 😀

Aliisha

Aliisha, 10. 3. 2017, 20.38

Ještě bych zde zmínila, že není nic krásnějšího, než se probudit a vidět vedle sebe těch pár kilo štěstí

Mygara

Mygara, 10. 3. 2017, 13.56

mně se líbí, když dítě spí s rodiči a je to i praktické

Janna, 10. 3. 2017, 9.53

Opravdu vám všem moc děkuju Tak jsem svoji myšlenku trochu přehodnotila Díky!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů