Domácí test na mužskou plodnost

zobrazeno 1490×

Vložil(a): dadinkamaminka, 10. 5. 2017 18.25

Mamči,vyhrála jsem test na mužskou plodnost. nevím jistě,zda jsem ho udělala úplně správně podle instrukcí,ale vyšel pozitivně,jako že přítel má dostatek spermií,aby došlo k oplodnění.Chtěli bysme miminko,ale ted vím,že chyba neni v něm,ale ve mě. Jsem tlustá a asi mi chybí ovulace,protože už se snažíme cca 3 měsíce a pořád nic :( Menstruaci mám celkem pravidelnou,max se o pár dní zpozdí,nebo jí dostanu o pár dní dřív,maximálně o 4-5 dní.Sex máme každý druhý den,někdy každý den a někdy třeba jednou za 5 dní.Je to různý.Chtěla bych se zeptat,co můžu udělat proto,abych otěhotněla? Vím,že bych měla brát kyselinu listovou a nějaké vitamíny,ale není to málo? Dá se udělat ještě něco víc? Třeba cvičením nebo tak? Jinak co si myslíte o tom testu? Vyzkoušel ho tady někdo? Děkuji moc z aodpovědi a omlouvám se za román.Jsem docela zoufalá z toho.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

louskacek2, 23. 5. 2017, 12.55

No uprimne bych testu az tak moc neverila:-). Prvni dceru mam z inseminace - povedla se v dobe me ovulace taky az druha. U prvni mi rikali ze zrovna muz mel nejak pomalejsi ci co proste B kategorii pro ne. U te dalsi hned pan doktro sel a povida ze dneska tam plavou samy Acka ze to musi vyjit . A vyslo. Tri mesice je kratka doba me se pak povedlo vzdy az mesic ctvrty. Nejlepsi nemyslet na to nic nesledovat - sexovat obden a to proste musite trefit. Pokdu mate 5 dni pauzu a zrovna vyjde ovulace tak je celkem jasne ze neotehotnite. Do dalsich tehu jsem pokazde vlitla za ty 4 mesice a pokazde kdyz byl pravidelny sex a ovulace se asi trefila. U dcery predtim nepomohlo nic. ....takz ejsme po roce sli resit na misto k tomu urcene a nebyl zadny zdravotni duvod shledan proste to tak jen bylo....nekdy clovek musi bohuzel timhle projit o to vic si pak vazi kdyz zjisti jen tak ze je v tom:-).

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.01

Je dobré, že zkoušíte kde je chyba...

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2017, 19.48

je vůbec div, že si váš přítel ten test nechal udělat a vše podstatné za rady už tady padlo

dadinkamaminka, 13. 5. 2017, 9.57

Pročpak je to div ? On by taky chtěl mimčo a chtěli jsme nejdřív zjistit, jestli problem neni v něm. A podle testu neni. Tak teď víme, ze je problem u me. To je důležitý zjištění.

Fuga

Fuga, 12. 5. 2017, 19.29

3 měsíce jsou krátká doba, ale zkuste se více uvolnit, já vím ,lehko se to říká, ale někdy je to jen v hlavě

katuš, 11. 5. 2017, 22.43

Doporucuju peknou dovolenou bez stresu

baru86

baru86, 11. 5. 2017, 22.09

Nejdůležitější je klid v hlavě...to se ale snadno řekne a někdy těžko realizuje. Jinak s testem zkušenost nemám

patricia077

patricia077, 11. 5. 2017, 9.14

u každého je to jiné, někdo se nesnaží a je to a někdo prostě potřebuje více času a není to tak, že když jedno máte druhé bude hned, já sice měla spíš opačný problém, že jsem těhotná hned ani nechci ale kamarádka má to samé, má chlapečka chce druhé a snažím se od svatební cesty což jsou dva roky, vydržte chce to hlavně klid a bez stresu a nervů ale mě se to píše co

Mygara

Mygara, 11. 5. 2017, 8.58

to je krátká doba snažení, zkuste ovulační testy, zda tedy ovulaci máte

jkubeso, 11. 5. 2017, 8.06

3 měsíce je opravdu krátká doba. Nepíšete, jestli jste předtím brala nějakou antikoncepci, tím by se to mohlo ještě o něco prodloužit, než se tělo dá do pořádku. My jsme teda problém neměli, ale vím o pár známých co se snažili dost dlouho. A jak už tu psali ostatní, žádný dr. to nebude řešit dříve jak za rok. Hlavně klid a nestresujte se s tím, to také dělá hodně

dadinkamaminka, 13. 5. 2017, 9.55

Nn, ja mám zákaz brát antikoncepci od doktora. Máme v rodině trombozu dolních končetin. Měla to sestrenka a i můj otec.

Lenča Pešková, 11. 5. 2017, 7.47

Jeste k te panicke poruse. Zkusila jste navstivit nekoho jineho? Treba kinezilogii nebo neco podobneho? Treba se jen stalo neco co vam ta sitauce v podvedomi pripomnela a proto se to rozjelo.

Blankasiro, 11. 5. 2017, 9.44

Jako aktuálně u Anči z Ulice

Lenča Pešková, 11. 5. 2017, 12.55

Ted jsem ji dlouho nevidela. Co se tam deje? 🙂

Blankasiro, 11. 5. 2017, 13.47

No jak se Béďa přiznal ze ceka dítě s Jindrou tak Anča pomalu ztrácí rozum, prý se v ní probouzí pocity z vlastního potratu ( to jsem četla, dřív jsem to nesledovala tak o potratu nic nevím)

Lenča Pešková, 11. 5. 2017, 13.48

Aha🙂 diky za info🙂 to taky vubec nevim

Blankasiro, 12. 5. 2017, 6.06

Zacala jsem koukat pravidelně, dělám si u toho přípravy do práce

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 5. 2017, 22.43

Teda vy mate prehled, tohle obcas jednim okem zkouknu tak vim oc tam jde , ta zacla pekne blaznit

dadinkamaminka, 13. 5. 2017, 9.52

Nevím, co je to kinezilogie Počkám co řekne ten psycholog a uvidíme. Třeba mi navrhne nějaký postup. Neco mám v hlavě, neco to muselo spustit a trvá to uz skoro 4 roky, malému byl měsíc, když se mi poprvé projevila panika.. Měla jsem hrozny strach o život, venku bylo asi 40 stupňů a měla jsem problem dojit vůbec domu... Na to nikdy nezapomenu, jak mi bylo zle...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů