Maminky dvou děťátek, plánujete "třeťátko"?

zobrazeno 2076×

Vložil(a): Liskovyorisek, 28. 11. 2014 23.19

Ráda bych slyšela názor ostatních maminek dvou dětí...třetí miminko ano či ne? Je to v dnešní době "luxus" mít tři děti nebo převažuje u většiny touha po velké rodině? Velmi si vážím toho, že mám dva krásné a hlavně zdravé kloučky, ale prostě si jen nedovedu představit, že už to všechno nikdy nezažiji...navíc pro mne byla vždy ideálem velká rodina...jak to máte vy? ;-)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 5.51

já je plánuji, ale finančně je to trochu záhul, ale zatím máme dobrou finanční rezervu a i hlídající babičky

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 13.49

neplánuji, asi bych se zbláznila a přeci jen mám už svůj věk

misalla, 20. 4. 2017, 15.28

Úplně mi mluvíte z duše

Kikinka30, 27. 3. 2017, 13.08

Treti ditko je hodne tezke,ale zalezi,my mame jedno,ale je to divoska😁

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.34

ráda bych, ale manžel se na to netváří. A já někdy nevyspalá také ne:-)

Lusesita25, 10. 10. 2016, 17.43

Nebudi rikat ze by se mi tri deti nelibili, ale zatim mi staci to jedno trestiprdlo co mame a druhe o ktere se teda zatim jen snazime

vivianr, 30. 8. 2016, 15.14

Někdy mě ta myšlenka napadá, ale třetí císař by už asi byl moc.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 4. 8. 2016, 10.06

Moje tchyně má tři děti a prý je to to nejlepší co je potkalo. Je pravda, že má dva kluky a o 13 let mladší holčičku a asi i díky tomu rozestupu se to dá zvládnout lépe, zvlášť když teď jsou synové dospělí a bydlí ve vlastním

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 17.37

Budu mít děti s odstupem 3 roky a do budoucna si dokážu představit, že bychom měli i třetí, ale to ukáže čas

xsamsulovak, 26. 10. 2015, 13.39

Ja mám 2děti, páru 9,5 a 7let, vždycky jsem chtěla mít 3, moc bych si přála ještě jednu slečnu, původně jsem chtěla třetí až budou oba ve škole, což už jsou, ovšem odešla jsem od prvního partnera, nyní žiji s novým přítelem už něco přes 1,5roku, o miminku jsme se už bavili, jelikož on tak jako tak jednou bude chtít vlastní, i když ty naše dvě jako vlastní bere a mě bude už 30, chtěli jsme příští rok, bohužel nám momentálně plány zkazila závažná, nejspíš dědičná nemoc v rodině, takže nás čekají testy...tak já už jen doufám, že dopadnou dobře a moje přání se splní, jelikož momentálně jsem na něj nastavená nemyslím si, že 3.dítě by byla až taková zátěž, já jsem s tím počítala, tudíž mám skoro všechno po dětech schované a výdajů nebude tolik, jako když pořizujete první výbavičku. Navíc teď je výhoda, že se spoustu věciček dí sehnat po bazárcích, sekáčcích a pokud maminky nevyžaduje, aby děti chodili jen ve značkovém a novém, tak to až taková zátěž není

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů