Zkušenosti s keto dietou?

zobrazeno 181×

Vložil(a): tersmet, 28. 2. 2019 10.10

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s ketodietou. Už jsem si o tom hodně zjišťovala na internetu a jsem rozhodlá, že ji chci vyzkoušet.. ráda bych se vyvarovala, aby tady na fóru bylo moc negativních komentářů.. vím, že na ni hodně lidí nadává, ale hodně lidem taky pomohla. Takže bych ráda slyšela názor od vás, které jste ji už vyzkoušely. Ať už negativní nebo pozitivní a např. jak to u vás probíhalo. Nálada, únava.. co jste při ní jedli, jestli pouze věci co dostanete nebo jste to i něčím doplňovaly. A případně i od jaké firmy jste měli dietu. Je jich totiž hrozně moc a nemůžu si vybrat.. Díky za všechny rady a tipy :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 12. 3. 2019, 16.55

Nezkoušela jsem, ani to nepotřebuji, ale je pravda že názory jsou tak 50:50. A pak si vyber...

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 16.56

já to nepotřebuji, takže jsem to nezkoušela

Gustawka, 4. 3. 2019, 14.09

Nešla bych do toho. Zhubnutí na chvíli, poté jo jo efekt. Spíše úprava stravy a pohyb. Mě pomohla dělená strava

zuzkagodarova, 2. 3. 2019, 15.52

keto dieta, cize proteinova dieta funguje len raz, schudnes ale vsetko naberies naspet ak prestanes urcite prestanes lebo telo potrebuje sacharidy a tuky, uz som to tu pisala keby jedna dieta fungovala, nemuseli by byt tie ostatne

Aliisha

Aliisha, 1. 3. 2019, 19.09

Nikdy jsem nezkoušela. Měla bych strach, že až najedu na klasickou stravu, tak bude váha stoupat.

Adrianita, 1. 3. 2019, 12.25

To je teď tady samá reklama. no na tento typ klikne jednoznačně jediná uživatelka, takže tady těžko pochodíš.

Nikolka81, 1. 3. 2019, 10.11

Můžu ti poradit z osobní zkušenosti. Měla jsem podobný problém, že pro mě bylo těžké zhubnout změnou stravy a nebo více sportovat.. kvůli práci nestíhám pravidelně chodit běhat ani jíst. zkoušela jsem výživového poradce, ale ten byl opravdu drahý tak jsem to zabalila. Vyzkoušela jsem keto dietu na 2 týdny a musím říct, že jsem ráda, že jsem do ní šla. 2 týdny byly tak akorát. Ještě se to dalo zvládnout ale ta 4 týdenní by byla těžší. Bylo to tedy těžší. Cítila jsem únavu i trochu špatnou náladu, asi díky tomu nedostatku cukrů, ale zhubla jsem to co jsem si představovala a zatím si váhu držím. Pokud chceš doporučit tak bych ti doporučila to co jsem měla já, byla jsem s tím spokojená. https://www.proslim.cz/hubnuti/proteinova-keto-dieta-na-2-tydny/ Ale hlavní je po skončení nezačít jíst jako předtím, ale fakt to upravit. Pro mě to byla i taková motivace k tomu k čemu jsem se předtím nemohla dostat..

Žofinka

Žofinka, 1. 3. 2019, 8.59

Nezkoušela jsem vůbec neporadím

L.janicka.l, 28. 2. 2019, 22.09

Asi bych se bala, ze jak mile prestanu jist jidlo od nich, naberu jeste vic,

Čertice, 28. 2. 2019, 21.45

Já jsem na lc stravě, přijde mi to lepší než keto , je to méně (žádná) chemie. Ale keto bude rychlejší a asi méně starostí, protože jídlo dostaneš od nich.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací