Zdravé stravování

zobrazeno 323×

Vložil(a): eliskav22, 15. 9. 2023 15.03

Ahoj, poraďte nějakou zdravou výživu, co čtu v obchodech a zdravenkach, tak to je katastrofa a ke zdravé výživě to má daleko.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minkamani, 23. 4. 2024, 10.13

Hledám nějakou zdravou alternativu pro zdravé svačiny nebo obědy. Něco co si mohu vzít do práce a v rychlosti připravit. Buď na svačinu nebo i oběd ale aby to bylo zdravé. Většina hotovek a podobných jídel ze supermarketů nejsou úplně nejzdravější a proto bych ráda něco co má trochu vyvážené nutriční hodnoty.

esternovakova1970, 25. 2. 2024, 11.04

Vybíráme si poslední dobou https://www.iplody.cz/zdrave-mlsani zdravé mlsání jak v obchodech, tak na eshopu. Přijde mi že jakmile si člověk zvykne to kupovat ve velkém, tak vlastně vůbec nemá potřebu něco ostatního řešit. My třeba bereme dost věcí i přes Rohlík a to je taky suer.

Helenka88, 18. 12. 2023, 17.46

Ze své zkušenosti doporučuju KetoDiet. Mají dobrá a vyvážená jídla a skvěle sestavený dietní plán, takže se nemusíš bát ani jojo efektu, únavy apod. Já si od nich pořád objednávám mlsání, moc ráda mám hlavně jejich proteinové tyčinky, teď na ně mají hezkou slevu a koukni taky na jejich vánoční recepty a adventní kalendář

LenkaM, 26. 10. 2023, 22.22

Máte někdo zkušenost s předpřipravenou nízkosacharidovou dietou? Doporučili byste to? Četla jsem, že je to rychlý a zdravý způsob jak zhubnout, ale nevím jak začít.

esterka228, 25. 9. 2023, 12.20

Ja bych zařadila čistý jídlo. Za mě předem vyradit již nezpracované potraviny - jako salámy, sekany, proste jídlo co vás stojí spoustu peněz, ve výsledku je v tom sůl, barviva, Ecka. Domácí vajíčka, z toho se dá udělat spousta rychlých a dobrých jídel. Nebo z jednoho hrnce, pekáče. Stačí Zadat do googlu.

Kajka Janikova, 20. 9. 2023, 18.01

Připravovat den předem. Lehký jsou domácí tyčinky - vločky, banán, skořice, čokoláda - dá se obměňovat. Oříšky, mugcaky z mikrovlnky, banánový chlebíky. Když potřebuji rychle zabalit nebo nemám čas. Beru tady při větším nákupu https://www.alpik.cz/zdrave-sladkosti-a-mlsani/.

ferdaala, 20. 9. 2023, 10.32

No tak hlavně jíst zeleninu a ovoce. Nekupovat polotovary. Kupovat kvalitní maso. To je takový základ a myslím že se to může hodně projevit. Když člověk omezí všechny nezdravé jídla a sladkosti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů