Zdravé kaše

zobrazeno 1478×

Vložil(a): Adrianita, 9. 9. 2016 21.10

Jaké kaše připravujete dětem k snídani? Vaříte je sami nebo je kupujete. Sladíte? A čím? Těším se na tipy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jarcula, 28. 2. 2019, 20.22

My taky, ale tyto jsem objevila nedávno a zkusím je dát, co na to bude říkat dcera.

vandica, 27. 2. 2019, 20.02

Je to nejpohodlnější způsob, rozhodně lepší než skleničky. A dítě to většinou, když je velké jí samo. Já kupuji ty čisté ovocné

vandica, 27. 2. 2019, 20.02

Je to nejpohodlnější způsob, rozhodně lepší než skleničky. A dítě to většinou, když je velké jí samo. Já kupuji ty čisté ovocné

jarcula, 26. 2. 2019, 20.31

Nejlepší to podle mě bude, když budeme venku, je to skladné a dobře se bude dítěti jíst

vandica, 25. 2. 2019, 22.23

Je veliká, dítěti to na svačinu velkou bude stačit.

jarcula, 23. 2. 2019, 20.56

Já jsem se na to dívala v obchodě a zdá se mi i docela velká

vandica, 21. 2. 2019, 9.26

Mě se zdají v pohodě, je tam ovoce a cereálie zasytí

Adrianita, 18. 2. 2019, 9.05

Od doby, co jsem zadávala diskusi už jsem trochu dál. Dětem pripravuji nemlecne kaše z rostlinných mlék. Různé druhy - z rýže, pohanky, kukuřice, jahel nebo instantní bez přidaných látek a cukru. Sladim ovocem, sušeným ovocem, bio sirupem, super jsou datle.

jarcula, 17. 2. 2019, 21.10

Já jsem přemýšlela nad jejich kapsičkami s cereáliemi https://www.sunar.cz/ovocne-kasicky-s-cerealiemi/. Jaký na ně máte názor?

Adrianita, 18. 2. 2019, 9.02

Domácí je domácí. Dcerce jsem dřív ale občas tuto kaši koupila jako nouzovku, když jsme nestihali nebo na výlet.

Táňa Korejtková, 9. 11. 2018, 8.32

Já jsem vyzkoušela hodně kaší, kupovaných i domácích. Ty kupované letěli většinou do koše a ani domácí neměli moc úspěch. Nakonec jsme objevili Kozí kaše a ty teda u malé slaví úspěch. Rýžová je jediná, která mi do minuty po přípravě nezřídla a drží si konzistenci. Podávám ji s ovocem. Další druhy už jsou s příchutěmi, takže se dají podávat jen tak Už naše babičky věděli o výhodách kozího mlíka, tak jsem ráda, že se začíná zase objevovat i v produktech pro malé děti.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů