Zdravé hubnutí

zobrazeno 1006×

Vložil(a): Adelkapifek, 21. 7. 2021 18.26

Hezký den holky, začala jsem hubnout pomocí kalorických tabulek a ráda bych se zeptala jestli nemáte zkušenost s přírodními produkty, kterými podpoříte hubnutí. Nasadila jsem i sport, aspoň 3 týdně rychlou chůzi, chtěla bych za měsíc začít pomalu s během, ale mám 80 kg a potřebovala bych shodit aspoň 15 kg minimálně. Vím, že je to na delší dobu, ale každá rada dobrá.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 24. 4. 2024, 9.03

Mně todle nikdy dlouho nebavilo. Chce to si najít způsob, který pro tebe bude dlouhodobě udržitelný a nebudeš z toho naštvaná, protože pak hubnutí fakt nejde. Já si upravuju jídelníček postupně .Postupně přidávám zdravé potraviny, kterými nahrazuju ty méně zdravé a taky jsem si koupila doplněk stravy na hubnutí z https://www.all-the-best.eu/ . Jo a taky jsem se přestala každý den vážit, protože to mě taky demotivovalo .

Soniiiciii, 23. 4. 2024, 20.42

Obdivuju Já jsem ty tabulky nějak nepobrala Jakou zkoušela jsem to, ale bohužel. Já jsem se našla až v proteinové dietě. Ta jediná mi sedla, vyhovuje a s tou konečně hubnu

Kamila Homolkovková, 27. 2. 2022, 21.08

Ohledně hubnutí bych doporučila především pohyb a zdravý životní styl. Jíst hlavně kvalitní potraviny a do syta. Já jsem to sice ještě nezkoušela, ale kamarádka si koupila přes tuto stránku https://apothecamundi.cz/ doplňky stravy přímo na hubnutí. Nevím, jestli to stoprocentně funguje, ale chtěla to zkusit a zní to zajímavě. Jsou tam mimo jiné i neobvyklé suplementy, tak to třeba některou z vás zaujme:)

HaninkaKlimova, 8. 12. 2021, 13.41

Zdravím, mě osobně pomohly kapky, které stále užívám a udržují mi vysněnou váhu. Jinak jsem začínala s vlákninou na pročištění těla a pro zdravá střeva a sem tam nějaký ten pohyb.

Ivca86, 13. 10. 2021, 19.43

Tohle je článek od kamaráda, který některé doplňky na hubnutí recenzoval (aktuálně 11 přípravků). Osobně si myslím, že základ je jídelníček, následuje pohyb a pak až jsou doplňky. Určitě to není nefunkční, jak o tom někdo píše. Ale řešila bych to asi až po úpravě jídelníčku. Pokud tě to zajímá, podívej se sem: https://www.perfektnipostava.cz/nejlepsi-tablety-na-hubnuti/

asi bych jen sportovala,těm produktům vůbec nevěřím.

Gustawka, 6. 8. 2021, 8.53

Mě pomohla spirulina, chlorella a zelený ječmen

Adelkapifek, 18. 8. 2021, 12.53

Určitě mrknu. S kolegyní jsme se daly do hubnutí spolu a teď vytáhla produkt reduxil tak jsem zvědavá jak to na ní bude fungovat.

Adelkapifek, 29. 7. 2021, 15.29

Holky děkuji moc za radu, zatím držím a nepolevuji.

Janna, 25. 7. 2021, 21.30

No, manžel pomocí kalorických tabulek shodil už skoro 30kg... Má přehled, porovnává potraviny... Chodí teda k tomu k nutriční terapeutce. Přidal pohyb. Ale žádný doplňky, nic. Chce to fakt si hlídat stravu, vybírat zdravé potraviny a pohyb.

Adelkapifek, 18. 8. 2021, 12.55

Baví mě si zapisovat všechno jídlo, akorát je to trošku časově náročnější, ale co by člověk pro sebe neudělal.

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 12.59

Chodit rychle můžeš každý den 😉Na běh bych nespechala, je to velká zátěž na klouby, plíce i srdce. Spíš bych začala chůzí, rychlou chůzí, pomalým během a až pak běh. Pro tebe je teď vhodnější spíš kolo nebo plavání (v teplejší, ve studené se nehubne). Místo zastaralých kalorickych tabulek si najdi jak vypadá zdravý talíř od Margit Slimakove. Počítání tě bude akorát stresovat, což vede opět k přejídání 😉

dadinkamaminka, 2. 8. 2021, 13.35

S tím nesouhlasím. Já třeba taky hubnu s tabulkama,nic nevazim,všechno si dávám na talíř od oka 🙂😃 Zapisovat mě to baví,vždycky si ráno udělám jídelníček na celý den a podle toho jedu. Mám dole 10kg

Adelkapifek, 18. 8. 2021, 12.55

Super, jen tak dál!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů