Zavařování

zobrazeno 1637×

Vložil(a): Leňulka, 22. 8. 2017 8.03

Je tu někdo kdo pravidelně zavařuje kde co? Já se chystám poprvé zavařit papriky, s tím si poradím to jsme s mamkou dělali normálně. A mám cukety ale s tím teda nevím, to nikdy nedělala ani mamka, ani tchýně, ani babička aby nějak poradili. Holky nevíte prosím jak na cuketu? Nějaký dobrý recept? Děkuji. Případně jak děláte vy papriky? My klasika v oleji

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KvětinkaBegý, 19. 9. 2018, 9.57

Ahoj, taky mám hromadu cuket, trochu jsem prošmejdila net a krom toho, co jste tu holky našly už přede mnou, jsem našla tenhle pěkný článek http://babinet.cz/clanek-22023-jdeme-zavarovat-co-budete-potrebovat.html podle kterého jsem si udělala poznámky abych na něco nezapomněla. Recepty jsem našla skoro všude, teď už jenom který nám bude chutnat Zkusím taky ty papriky, ty jsme nikdy nedělali, my vždycky měli hlavně okurky.

MarieM78, 17. 12. 2017, 21.38

Na podzim jsem díky Termáčku zavařovala, až se ze mě kouřilo. Šlo to jak po másle. Mám teď tunu skvělých džemů a jde se na pečení! doma milujeme nejvíc linecké

terezicka00, 21. 11. 2017, 15.39

Ahoj, taky jsem nevěděla. Kapku jsem zapátrala po internetu a našla jsem skvělého pomocníka, který mě se vším pomohl ohledně zavařování, zkus se mrknout na http://www.zavarovani.info/ Vážně to funguje. Takto zavařuji již pět let a nic se mi nekazí.

Marusk

Marusk, 22. 10. 2017, 10.11

Cuketu jsem vzdycky davala do leca. Nebo treba trosku do sekany. Myslim, ze se da dobre zamrazit, treba v kombinaci s dalsi zeleninou.

LindaK, 9. 10. 2017, 17.21

Také zavařuji. Hlavně ovocné přesnídávky, ale zkoušela jsem i zeleninové s masem podle návodu na http://www.mimikucharka.cz/zavarovani-detskych-prikrmu/ a povedlo se. Malá je celý týden o dovolené jedla a byly úplně v pořádku, takže se to dá.

MarieM78, 29. 9. 2017, 17.58

Taky zavařuji v Termáči. Už bych to jinak nedělala, je s tím normálně hrozná práce. Takhle je to o dost pohodlnější jinak nejradši mám dýňový džem, kvůli němu miluji podzim

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.45

cuketu mozes zavarit na sposob kyslych uhoriek, je to potom chutovo takmer to iste, super k masu, v zime ako by si nasla

luccigucci, 30. 8. 2017, 22.01

Delam casto marmelady, ale delam je v Thermomixu, je to hodne usnadneni prace a vlastne to tam snad nejde zkazit. Jinak obcas zeleninu ve sladkokyselem nalevu, zrovna papriky jsou tak moc dobre. Ale s cuketami zkusenosti nemam, rada se ale priucim

Žofinka

Žofinka, 24. 8. 2017, 7.26

já dělala max. kompoty a marmeládu, ale co je zmrazit a použit pak do leča? ( to chce ale velký mrazák)

Janako

Janako, 23. 8. 2017, 16.07

My zavarujeme rajcata a papriky dohromady a kdyz jsou cukety, tak pridame i je. jsou z toho pak takove smesi, ktere treba davam na spagety nebo jako leco.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů