Rýže

zobrazeno 853×

Vložil(a): Leňulka, 12. 3. 2017 10.40

Maminky jak děláte rýži? Máte všechny rýžovar a nebo děláte jinak? Já dřív dělala v kastrolu na plotně, potom nějaký čas v troubě a teď mám rýžovar a je to super věc, nemusím to hlídat a rýže je akorát jak má být :-) Úplně tohodle malého pomocníka miluji, máme všichni rádi rýži takže jí dělám často, proto jsem ho i pořídila i když jsem ze začátku váhala ale je to opravdu bezva věc

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 15. 3. 2024, 5.50

Za mě je rýžovar naprosto skvělý pomocník. Vybrala jsem si tento https://www.recenzopedia.cz/sencor-srm-0650ss/ a od té doby, co ho mám, tak mi sní rýži i manžel, a to ji před tím vůbec nechtěl. Vždycky jsem uvařila rýži a byla taková slepená, rozbředlá, a to jsem vyzkoušela různé značky a stejně to nebylo nic moc. Až rýžovar mi uvaří rýži, která je lahodná a tak akorát, takže za mě rozhodně doporučuju .

Witchie, 18. 8. 2019, 10.24

Rýžovar nemám. Rýži propláchnu čistou vodou a dám jednoduše vařit do dvojnásobného množství osolené vody, někdy přidám cibuli, bobkový list apod. na ochucení.

Žofinka

Žofinka, 10. 11. 2017, 3.58

já ji dusím, ale někdy se povede někdy ne

martinazab, 1. 6. 2017, 14.09

Ja tiez uz iba ryzovar. Pripadne si kupujem jasminovu a tu iba vo vriacej vode uvarim akokeby cestoviny

terezicka00, 2. 5. 2017, 16.48

Maminky, já jsem dostala k narozeninám rýžovar http://ryzovar.cz/. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje ). Dneska tedy vařím rýži už jen z něho a musím říci, že je ta rýže úplně jiná, lepší...

slunicko, 17. 3. 2017, 8.29

Klasika na sporaku

darzanka, 15. 3. 2017, 17.55

Dělám jedině v troubě. Dám k ní cibulku a pár hřebíčků, zaliju vodou a nechám v troubě. Co jsem jí takhle začala dělat, tak jí konečně začal manžel vůbec jíst. Ale nad rýžovarem pořád uvažuji, slyšela jsem jen chválu.

Zdenulkaa

Zdenulkaa, 15. 3. 2017, 13.07

Vzdy tak, ze dam urcite mnozstvi ryze, zaliju to dvojnasobnym mnozstvim vody a varim, dokud se voda nezmizi Vzdy v pohode, at delam jakoukoli ryzi.

Zlata1, 13. 3. 2017, 10.00

Dělám rýři na více způsobů, nemám rýžovar, tak normálně na sporáku, ale buď rýži nejdříve osmažím na sádle a přidám cibulku, až ze zlatavá tak přidám vodu a vařím, nebo ji rovnou vařím ve vodě s celou cibulí do které zapíchnu hřebíček a vařim do změknutí.... Rýžovar, nevím na jaký princip to funguje, ale určitě v něm nedocílím takové chuti rýže jako když ji vařím na sporáku v hrnci...

dadinkamaminka, 13. 3. 2017, 8.04

Normálně naplotně Měřím si čas,který je psaný na obalu a vždycky se povede a je dobrá Rýžovar je asi dobrá věc,ale pro mě zbytečná

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů