Nekojící maminky...

zobrazeno 1393×

Vložil(a): Petra Schoberová, 31. 12. 2015 5.44

Nekojící maminky, jak vás vnímá okolí??Máte kolem sebe lidi co vás podporují nebo jen posloucháte jak jste špatná máma že nekojíte, že je to pro dítě to nej??Já teda naštěstí v nejbližší okolí nikoho takového nemám ale před ostatníma se bojím cokoliv říct..Človek si kolikrát připadá meněcenný :( bohužel k tomu ale není důvod, jen to z nás dělají...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 19.06

já se s negativními názory ve svém okolí nesetkala

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 17.09

je to každého věc, ale nelíbí se mi maminky, které nekojí, aby si nezkazily postavu či něco podobného, to mi přijde sobecké.

Petra Schoberová, 29. 11. 2016, 20.59

to je

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 11.58

Já tedy okolo sebe mám nekojící maminky a nic jim neříkám a nevnucuji, je to každého věc

Liduska, 3. 3. 2016, 9.31

Byla jsem po cisari a chvilema to vypadalo ze o mleko prichazim, zacala jsem ale zobat tabletky pro zlepseni mleka a znovu jsem ho zase mela jako drive, coz jsem byla moc rada, na tomhel si docela zakladam aby malej mel mleko odemě

ivka1981, 7. 1. 2016, 15.15

Donedávna jsem si myslela, že kojí skoro všechny maminky - ale jak jsem se divila, když jsem zjistila, že i mezi známými jsou nekojící maminky. Ono to opravdu některým nejde, s jednou paní jsem se setkala v porodnici, prostě to nešlo. Určitě je neodsuzuji, spíš mi přijde divné, když maminka kojit může a místo toho raději kupuje umělou výživu. Ale je to věc každé maminky, za mě, pokud to jde, tak kojit. Pokud to dělá problémy, tak raději přejít na umělou výživu - uklidní se maminka i miminko.

Viki

Viki, 6. 1. 2016, 12.20

Já jsem bohužel také nekojila ani jedno dítě. První se narodilo předčasně a rozkojit se mě nepovedlo (málo mlíčka). Pár měsíců jsem aspoň trochu odsávala a u druhého jsem měla zápal plic a antibiotika a ztratila jsem i to málo mléka, co bylo. U prvního jsem se setkala vlastně jen z jednou velkou negativní zkušeností, když jsem byla s malým na kontrole kyčlí a tam sestřička se do mě pustila, že ať si dítě nakojím, když mi řve. Odpověděla jsem jí, že nekojím a že malý dostal najíst, než jsme šli. Ona hned, že kojit nechci a kdesi cosi... Hned mě naskočilo přirovnání, že je blbá kráva... Vůbec netušila, proč nekojím a hned odsoudila. Tenkrát jsem se hodně držela, abych jí to nevmetla do tváře, jen jsem si to myslela.

Kamila Pecharová, 5. 1. 2016, 13.32

Syna jsem kojila s velkými obtížemi dva měsíce. Málo mléka, bolesti bradavek, stres... Po najetí na UM jsme se uklidnili oba dva a moc se mi ulevilo.. Okolí nereagovalo nijak (možná si to jen mysleli), myslím že nejdůležitější je spokojená matka = spokojené dítě! Doufám, že druhé dítě kojit budu, ale pokud to nepůjde, přejdu na UM ať si okolí myslí co chce

nikolava, 4. 1. 2016, 21.17

Já kojit chtěla, ale bohužel nemůžu Naštěstí ve svém okolí nikoho takovýho nemám

Itany, 1. 1. 2016, 23.34

Ja kojila dceru tak 14dni uz v porodnici mi dali um ze mam malo mlika a u syna totez ale kojit jsem vzdycky chtela a nic Okoli me nezajimalo co na to rekne myslim ze do toho nemaj co mluvit. U nas bylo hlavni ze jsou nakrmeni a spokojeni.

Minnie, 1. 1. 2016, 11.54

Já souhlasím s Daszou, když to nejde tak to nejde to je jasný. Ale když mi známá řekla že kojit nebude aby mohla kouřit a pít, to si pak pomyslím, proč vlastně tolik chtěla dítě... A bejt jejím chlapem, hnala bych ji, abych vydělávala na Sunary a ona si s kámoškou chlastala a hulila jednu za druhou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů