Multifunkční hrnec

zobrazeno 8924×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 5. 4. 2016 19.10

Milé maminky, jdu si k vám pro radu. máte některá z vás multifunkční hrnec? Jaké s ním máte zkušenosti? Opravdu je vaření s ním zdravější? A jak se v něm dělá maso?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 21. 3. 2024, 5.58

Já ho nemám a ani bych ho nechtěla. Vaření mě baví, pořád v kuchyni experimentuju, takže mám jenom klasické hrnce a mixér, který jsem si koupila z https://www.all-the-best.eu/ a ten mi hodně pomáhá . Jediné, co tu mám ,to se musím přiznat, je domácí pekárna. Bojuju totiž s kynutým těstem. Nikdy se mi nepodařilo ho správně vykynout, tak si to dávám do pekárny .

Dajikaaa, 1. 7. 2021, 16.19

Maminky, já bych se taky ráda zeptala… Jaký materiál nádobí doma používáte? Jaký se vám osvědčil?

Jarmilka, 14. 12. 2020, 17.21

Nevíte, jak jsou na tom mixéry od oravi ?

LauraI, 19. 12. 2020, 18.33

Orava má vyhlášené mixéry stačí mrknou na nějaké hodnocení nebo do diskuzí

Jarmilka, 30. 1. 2021, 22.42

Koupila jsem si tady ten multifunkční ma zatím teda super takže si od nich koupím i ten smoothie mixér www.orava.eu/cz/multifunkcni-rucni-mixer-rm-800-rixér

LauraI, 2. 12. 2020, 14.26

Koupila jsem loni našim tady tu mašinku a nemůžou si ji vynachválit www.orava.eu/cz/multifunkcni-hrnec-8-v-1-mh-02

Letissie, 19. 1. 2021, 17.13

Naši ten multifunkční hrnec od oravi mají a jsou s ním moc, moc spokojení

lenkanovosadova, 19. 2. 2020, 14.07

Ahoj, Nekdo mi psal do zprav na odkaz toho hrnce s kterym sem spokojena. https://www.berghoff.cz/produkt/hrnec-virgo-28cm-cerny/. Doporucujeme s maminou!

lenkanovosadova, 14. 2. 2020, 9.02

Ahoj, chci se s vami podelit o zkusenost, multifunkcni hrnec sem dlouho shanela a kamaradka mi doporucila hrnec od berghoff, kvalitni zbozi a krasne se v nem vari.

Lauris, 2. 8. 2019, 20.36

Také mám ráda hrnce co udělají vše za mě a ušetří mi tak čas, teď jsem si strašně oblíbila parní hrnec, mám miminko, takže pro mě nejlepší volba.

Sophia, 27. 4. 2019, 17.32

Přijde mi, že dneska by někteří nejraději, aby vše za vás udělal nějaký přístroj, chápu, že někdy to člověku ušetří čas, ale mě vaření baví

Andromeda33, 24. 4. 2019, 21.40

Já tedy žádný multifunkční hrnec nepoužívám, koupila jsem si kvalitní titanové nádobí. Ve kterém vařím jen s minimem tuku a jídlo z něj je šťavnaté a chutné!

Azaretka, 29. 4. 2019, 21.01

Mohu se zeptat kde jste si koupila titanové hrnce a jak dlouho je už máte? Také by se mi líbili, ale ta cena je trošku vyšší.

Andromeda33, 1. 5. 2019, 22.10

Určitě můžete, cena je sice vyšší, ale za kvalitu si člověk musí trošku zapaltit. Mám ho už druhým rokem a je stále jako nové. Ale nedávám ho do myčky Koupila jsem ho tady https://www.zgastro.cz/

MarieM78, 26. 2. 2019, 21.38

Mám doma Thermomix. Šlehá (nejlepší šlehačka na světě), míchá, mixuje, seká, emulguje, vaří v páře (to je moje hodně oblíbené), mele, hněte, váží, v tom novém jsou díky Cookidoo nahrané i recepty - je jich tam asi kolem 2000, takže výběr pořádný, sám tě provede krok za krokem celým receptem, nepotřebuješ doma teda tunu kuchařek ani upatlanejma rukama překlikávat recept na mobilu. Snadno se uskladňuje, snadno se myje. Má i funkci plánování, takže když do něj třeba zadáš recepty na týden dopředu, sám ti podle toho připraví nákupní seznam, což mně osobně teda hodně pomáhá. Díky němu mě v kuchyni začal střídat i manžel... a dokonce i dětičky nám pomáhají. Vařit s ním totiž dovede opravdu každý. Zábavu z vaření rozhodně nezkazí a je vhodný pomocník i pro ty, co se považují za pořádné kuchaře, ale i pro úplné začátečníky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů