Jednoduchý a rychlý oběd

zobrazeno 3258×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 8. 2016 15.41

Maminky, máte osvědčené recepty, které vaříte, pokud např. zjistíte, že nemáte uvařeno, za chvíli bude poledne a vy jdete s dětmi teprve domů z hřiště? ;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

terezicka00, 6. 6. 2018, 9.20

No tak, dnes to u nás vypadá tak, že si s dcerou zajdeme, na nějaké dobré jídlo do restaurace Na Návsi http://www.na-navsi.com/ nedaleko Mladé Boleslavi. Nevařím rozhodně každý den, to bych se na to pěkně mohla

Mygara

Mygara, 19. 11. 2017, 15.35

těstoviny na všechny způsoby .-)

Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.54

Supr věc je ryzovar. S botami na nohách ho hodím do mikrovlnky a než vybalim Tedda z kočárku a prebalim, tak už je hotová (25minut). K tomu konzerva tunaka a sojovja, čerstvá zelenina nebo ryzovy ocet do rýže dělá divy. Dobrý jsou taky krabí tyčinky, na funkci defrost jsou v mikrovlnce rychle. Potom chleba ve vajíčku osmažit+ kyselá okurka, kečup Sardinkova pomazanka na chleba (sardinky, cibule, oliv. Okej, máslo, horcice) do mixéru, k tomu zeleninu a je to dobry a rychlý.

Fuga

Fuga, 18. 12. 2016, 18.24

záleží jestli je táta doma nebo ne... Pkud není, tak klidně obrátím večeři s obědem Ale jinak vajíčka, špagety, losos z mrazáku s bramborem, palačinky, krupice

Minnie, 19. 10. 2016, 12.06

Díky za tuto diskuzi, získala jsem nové tipy . Jinak já kdž potřebuju rychlovku tak buď polévku, nebo rizoto, špagety, krupicová kaše, brambory a řízek, obalená bílá klobása, palačinky...

vendy.z, 20. 8. 2016, 18.30

Brambory a přírodní řízek je raz dva

Petra Schoberová, 17. 8. 2016, 8.15

Teď když jsou cukety delavam že uvarim špagety nastrouháme si cuketu na másle udělám vajíčka do toho přidám nastouhanou cuketu chvíli podusim a zamycham do toho spagety někdy přidáme i tuňáka a dochutíme si podle chuti (nám pepř a sůl) rychle levně dobré

ivka1981, 15. 8. 2016, 23.47

u nás vyhrává rajská z protlaku s rýží nebo s těstovinama, ještě rychlejší je to s kupovaným knedlíkem. A také dušená zelenina z mrazáku a brambory, hotovo během půl hodinky a děti to milují.

Kamila Pecharová, 16. 8. 2016, 6.32

Hm, rajsou dělám z kořenové zeleniny s jíškou, takže to trvá celkem dlouho a dušenou zeleninu já taky miluji, ale syn hrášek a kukuřici plive asi se budu muset naučit rychlejší rajskou

ivka1981, 25. 8. 2016, 0.21

i u nás není hrášek a kukuřice zrovna moc v oblibě. Ale teď jsem měla směs zeleniny mrkev, brokolice, květák a to snědli sáček na posezení. Já tu rajskou dělám také s jíškou, ale fakt rychlovka, cibulka, mouka, zaliju vodou, přidám protlak, povařím a když ji přecedím, tak chutná dětem ještě víc, když v ní neplavou kousky cibule

Kamila Pecharová, 25. 8. 2016, 21.27

Tuto směs jsem snad nikde neviděla.. A že opravdu hledám! Nevíte značku? Kde ji kupujete?

Nikoll, 14. 8. 2016, 13.51

Špagety s párkem , kuskus s tuňákem a zeleninou, nebo játrová omáčka s rýží je taky celkem rychlá, pizzu s domácím těstem, plátek masa s bramborem nebo hodně dělám palačinky buď na sladko nebo se šťouchaným bramborem

Kamila Pecharová, 25. 8. 2016, 21.29

Palačinky se šťouchanými brambory? A co k tomu? A jaké koření? Přijde mi, že to musí být "suché"..

Nikoll, 1. 9. 2016, 9.12

Já našťouchám brambory s lučinou, slaninkou a cibulku, nebo párkem, podle toho co máme doma, fantazii meze nekladu, minule jsem dávala i lososa, koření podle chuti, já upřednostňuji sůl a pepř. Nebo ušťouchám jen se špenátem podle toho na co máme chuť a co lednička dá´

Mahdalka, 14. 8. 2016, 10.40

Já vařím většinou večer,tak mám naa druhý den už vařeno a nebo vařím hnd ráno tak,aby jsme mohli jít kolem tý 10 hod.ven a hlavně vařím na dva dny.Mám i zásoby vmrazáku,kdyby náhodou něco.Jinak rychlý jídlo je filé s bramborem a mrkví a třeba i bramboračka,ta je taky za chvíli

Kamila Pecharová, 25. 8. 2016, 21.29

Jj filé také dělávám v těchto případech často

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů