Jak přirozeně snížit cholesterol?

zobrazeno 1818×

Vložil(a): Jarka mmm, 3. 10. 2016 21.28

Zdravím,máte nějaký tip,jak přirozeně dlouhodobě snižovat cholesterol? Nebo nějaký doplněk stravy. Něco,co z vašich zkušeností,ne z reklam...Můj táta s ním dlouhodobě bojuje. Zřejmě má nějaké predispozice k zanaseni cév. Celý život nekouří,pije střídmě,má rád zeleninu,nejí vůbec tlusté,uzeniny,smažené atd.,poměrně dost se na svůj důchodový věk hýbe. Teď měl větší problémy a dostal léky na snižování cholesterolu,zabírají,ale samozřejmě by se jich rád zbavil...Máte nějaký tip?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jariiska, 14. 11. 2023, 9.13

Poraďte něco spíše na prevenci. Od poslední kontroly bych snad měla mít cholesterol v pořádku a snažím se pro to dělat maximum, ale stejně bych ráda brala něco abych měla jistotu. Myslíte si, že ta fermentovaná rýže může opravdu pomoct?

Rada2, 21. 12. 2023, 12.13

Fermentovaná rýže má na cholesterol dobrý vliv. Nevím ale jestli stačí jíst pouze to. Já ji užívám v tomto doplňku stravy https://www.cholesterum.cz/ Myslím si, že je to dobrá forma prevence a taky to beru spíše pro to, abych měla jistotu.

Mygara

Mygara, 16. 9. 2017, 15.12

mega 3 mastné kyseliny, pohyb apod. ze stravy se do celkového cholesterolu ukládá jen 10 %, zbytek je genetika

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 15.14

červená fermentovaná rýže, je to doplněk stravy

vendy.z, 6. 10. 2016, 13.46

Manžel také potřebuje snižovat cholesterol - dělá si hodně smoothie, cvičí, sportuje...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 10. 2016, 21.05

Já dnes četla že dyňová semínka pomáhají

ivka1981, 4. 10. 2016, 14.50

také mám problémy s cholesterolem, brala jsem na to léky, teď, co mám děti, mám léky vysazené a řešit se to bude zase, až prý dorodím a dokojím. U mě zabralo hodně omezit rohlíky a bílé pečivo, jedla jsem jen chleba, pomáhá také jíst hodně jablek. Chvilku jsem to vydržela i bez prášků, ale pak mi je moje doktorka raději zase nasadila. Je to asi i věkem a dědičností, moje babička je hubená, žije zdravě a také má zvýšený cholesterol.

Jarka mmm, 4. 10. 2016, 15.25

Děkuji

nellys, 3. 10. 2016, 22.43

Někde jsem četla,že chia semínka pomáhají snižovat cholesterol

Petra Önder (petrao)

petrao, 4. 10. 2016, 21.03

Jj to je ověřené

Katka

Katka, 3. 10. 2016, 21.41

Já měla zvýšený cholesterol už v 18 letech. Je to dědičné, u mě to vůbec se stravou nesouviselo. Jakou má otec váhu, nemohl by shodit? To většinou pomůže na vše, i na tlak, na cukrovku, na klouby...Ještě může zkusit výrazně omezit cukry ve stravě, často jsou játra zahlcena cukrem, že nezvládají zpracovávat tuky a ty se pak objeví v krvi.

Jarka mmm, 3. 10. 2016, 22.14

Když on má právě právě i váhu naprosto v normálu a cukr nemá rád (,občas si dá třeba domácí buchtu,ale jinak nic...Právě,že už nás fakt nic nenapadá...celej život se stravuje dá se říct vzorně....

Katka

Katka, 4. 10. 2016, 8.32

Buchta není nic zdravého

Jarka mmm, 4. 10. 2016, 8.52

To já vim ,ale má jí dva kousky o víkendu...Takže to není tak hrozné,navíc mamka ubírá cukr a tuk..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů