Griujete???

zobrazeno 882×

Vložil(a): dasza, 30. 7. 2016 19.41

My hooodne casto.kurata mame uz po 5za leto,.. maso.syry, ryby.spekone,i zeleninuuu..kachni prsicka byli min.tejden;)..co tyden.nekdy 2x...je to mnaaaaamkaaaa;))))))

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 12. 2. 2021, 22.21

Největší delikatesa je grilovaná ryba se zeleninou . My máme navíc v létě vlastní vypěstovanou zeleninu a i ryby jsou naše . S přítelem chodíme na ryby, takže dáváme na gril čerstvé ryby . K narozeninám jsem mu koupila nové pruty na kapry z https://www.azfishing.cz/kaprove-pruty/ a přinesla jsem mu s nimi asi štěstí, protože od té doby, co je má, tak se od rybníka nikdy nevracíme s prázdnou .

Macina Nováková, 20. 3. 2020, 19.26

Tak to my přes léto grilujeme hodně. Bohužel ale máme zatím jen takový malý elektrický gril. Docela ale přemýšlíme nad tím, že bychom si letos pořídili nějaký lepší. Špatně třeba nevypadají takové ty peletové grily, které mají tady: https://www.grilguru.cz/peletove-grily

Mygara

Mygara, 20. 11. 2017, 14.09

tak to jste mě akorát navnadila .-), škoda, že už není sezóna

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 18.28

grilujeme, ale s takovou frekvencí tedy rozhodně ne ale je to dobré, ale pak si vzpomenu na zdraví.... a to mi chuť trochu zkazí

nikolava, 17. 10. 2016, 17.19

Letos sice nebylo moc času, ale párkrát jsme grilovali, spíš teda klobásy

Minnie, 21. 9. 2016, 10.23

Nemáme zahradu tak grilujeme jen o víkendech u babičky na zahradě. A nebo opékáme špekáčky a párky na vidlici nad ohněm. Ale milujeme grilování. Jestli se zadaří do pár let hypo na baráček, tak budou grilovačky pořád

vivianr, 2. 9. 2016, 18.05

Já bych si i opekla buřta, ale letos se ještě nezadařilo. S malým je zas na chvíli všechno jinak.

Topik2, 17. 8. 2016, 8.00

Grilujeme poměrně často....maso,zeleninu,syry a přidali jsme i ryby...k tomu dobrý dresing... ooo už se mi sbíhají sliny

nikihiphop

nikihiphop, 10. 8. 2016, 23.47

Zatím bohužel ne ale chystáme si již brzy gril koupit nejlépe elektrický to pak budou teprv grilovačky

Kamila Pecharová, 2. 8. 2016, 21.29

Grilujeme většinou jen na oslavách narozenin dětí, jinak standardně špekáčky na ohni u babičky celkem často

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů