Fenomén Chia

sledováno 1× zobrazeno 1355×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 12. 5. 2016 23.01

Milé maminky, používáte Chia semínka? Dáváte je i dětem? A do čeho všeho je dáváte? Já zatím zkoušela jen chleba, ale kamarádka říkala, že je dává i do běžných jídel. A hlavně - kde je kupujete? Poslední dobou jsou na každém slevovém portále, ale nevím, jestli má smysl je kupovat když jsou o tolik levnější, než z prodejen...

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gustawka, 6. 8. 2021, 11.53

Mám je velmi ráda, dělám z nich pudink s ovocem

Mygara

Mygara, 19. 12. 2017, 16.03

teď se ukazuje, že to s nimi nebude tak horké a že nic se nemá přehánět

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.02

nejvíce je dávám do sušenek a musli a kupuji je ve zdravé výživě

vivianr, 2. 9. 2016, 18.22

dávala jsem do ovesných sušenek

Bellissima, 24. 7. 2016, 16.46

Tak chio semínka, to je také náš nedávný objev. Dáváme je skoro úplně do všeho. Ale dětem chutnají jako zdravá pochoutka i jenom samotná. Tak je doporučuji všem - jsou opravdu zdravá a celkem cenově dostupná; my je máme z koloniálu.

silvousek

silvousek, 17. 6. 2016, 7.07

já je kupuji tady http://awashopbrno.cz/ vždy po kilovém balení. Když jsem je brala poprvé, byly v akci za úplně málo už nevím ani za kolik myslím kolem 300 to kilo a ještě k tomu byl dárek malé balení chia asi 100gramové. Paní moc příjemná. Dávám si je do jogurtu nebo si dělávám koktejl - voda, semínka a džus. Dítě mám malé, takže ne a až bude starší, tak sama uvidí, jestli to bude chtít nebo ne.

LenickaB, 28. 5. 2016, 19.24

Chia semínka používáme běžně jako jiné oříšky. Do vařených jídel je ani moc jako koření nedáváme, jenom do bábovek a buchet. Kupujeme po různu, kde na ně natrefíme. Na internetu jsme si je zatím neobjednávali, je to podle mě něco jako kupovat zajíce v pytli. Chtěla jsem upozornit na další prospěšná semínka zejména na lněná a sezamová, jsou také prospěšná a výživná a možná dostupnější a levnější.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.57

vyzkoušela jsem ale neoslovilo mě to

Mahdalka, 15. 5. 2016, 13.27

Já si je přidávám ráno do ovesný kaše.Kupuju v DM drogerii.Syn má 2,5 a ještě jsem mu je nedávala,nevim od kolika let jsou vhodný

Kadlecova-Alena, 15. 5. 2016, 0.45

Zobeme je jenom tak - jako pochoutku. To si sedneme a když si chceme popovídat, nebo něco probrat, tak to je k tomu bezvadná kulisa- pojídání těch semínek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů