Dobrý výživový poradce

zobrazeno 92×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 6. 2021 16.03

Ahojky ☺️ Mám dotaz. Nevíte/neznáte dobrého výživového poradce v Kralupech nad Vltavou nebo v okolí ? Někoho,kdo to umí a nestojí tisíce? ☺️ My tady máme jen Natur house,ale to jako fakt nevím... Máte zkušenost ? Díky !

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucinka.Dvorik, 14. 6. 2021, 15.14

Poradců je všude spousta, ale ne každý poskytuje kvalitní služby. Určitě koukejte, jaké má certifikáty a jaké kurzy absolvoval. Více si o tom, proč je to důležité, můžete přečíst tady https://www.vimvic.cz/clanek/k-cemu-slouzi-certifikace-a-kdy-se-vam-certifikat-hodi

Sophia, 14. 6. 2021, 12.26

Ahoj poradíte mi někdo jaké brát doplňky na hubnutí?Zkouším upravit jídelníček a trošku pohyb,ale není to vůbec jednoduché.

snany, 12. 6. 2021, 14.17

Jíst pravidelně, sledovat cukry v potravinách, nejíst polotovary, začít se hýbat ( úklid doma opravdu není pohyb který myslím)- nejprve chodit všude pěšky, jako když někam pospícháš

V007A, 7. 6. 2021, 11.29

Teď je takových poradců.... Ale myslím si, že stačí jíst normálně od každého něco a mít nějaký alespoň menší pohyb a je to.

dasza, 6. 6. 2021, 5.39

Nezrat a cvičit...a je to ..

Lenička, 5. 6. 2021, 8.34

Podle mě každý výživový poradce se nechá dobře zaplatit.

Janna, 4. 6. 2021, 22.52

Nejlepší je, aby ti dal obvodní lékař poukaz (doporučení) a s ním můžeš jít rovnou někam do nemocnice k nutriční terapeutce. Je to nejlepší řešení. Hradí ti to pojišťovna a jdeš k profikoj, kde výsledky uvidíš velmi brzo, pokud budeš chtít.

jitka46

jitka46, 6. 6. 2021, 23.16

Také si myslím. Výživový poradce je teď kde kdo...

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací