Zamilovanost

zobrazeno 1424×

Vložil(a): V007A, 12. 9. 2021 12.42

Už se vám někdy stalo, že jste se absolutně do někoho zamilovaly? Ač jsem vdaná, tak musím pořád myslet na jednoho muže, se kterým se potkávám asi tak 2x do týdne. Dívá se mi do očí, popřejem si hezký den.... Nikdy jsem s ním nikde nebyla, to bych manželovi neudělala, ale moje představy jsou poslední dobou pořád u něj. Ani nevím, jestli někoho má... Nikdy jsem si nemyslela, že se takhle zamiluju jak puberťačka 😌 je mi hrozně sympatickej... Ale byla bych u všech špatná, kdybych rozbila rodinu... Co myslíte, přejde to časem?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 8. 9. 2022, 21.02

Podle mě je to jen poblouznění, které časem vyprchá, ale je to úplně normální. Po několika letech vztahu to tak má každý a kdo ne, tak kecá . Já se snažím náš vztah oživovat a manžel si toho taky všiml, tak mi třeba nedávno koupil tento pěkný náramek https://www.trzistestesti.cz/naramky/naramek-spojeni/ , se kterým mě hodně překvapil. A přesně takové věci by pomohly i vašemu vztahu .

snany, 25. 9. 2021, 21.47

To bude jen poblouznění, přece se nezamiluješ do někoho jen na základě pozdravu a úsměvu nebo jo? Předpokládám, že jsi celé dny doma, nechodíš do práce, manžel když přijde z práce je občas nevrlý, někdy padne i nějaká výčitka. Ty hledáš jen nějakou berličku ( pána s hezkým úsměvem), který by tě z každodenní rutiny dostal.

Kanica, 22. 9. 2021, 20.29

Podle mě je to taky platonická láska. A většinou když se naplní, tak už tak přitažlivá není ) A myslím, že to přejde, až potkáš někoho jiného zase

Adrianita, 16. 9. 2021, 8.47

Nejspíš to bude platonická láska, chvilkové poblouznění. 😏 Chtěla bys, aby tě oslovil, nebo někam pozval? Jestli ne, neřešila bych to dál.

dasza, 13. 9. 2021, 6.09

Jasně že to přejde...a když ne..milenec se hodí do zásoby vždy😂😂😂 jen to dělat tak aby to nikdo nevěděl;)) a to že máme představy o jiných mužích je v pohodě..bez výčitek...

snany, 25. 9. 2021, 21.48

muži přeci taky mají představy o jiných ženách a je to naprosto v pořádku.

patricia077

patricia077, 12. 9. 2021, 19.45

Tak nevím, zda to časem přejde, ale pokud manžela miluješ, tak to ber jen jako takové poblouznění ))

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 8.17

No praveze už ho nemiluje. ☹️

patricia077

patricia077, 13. 9. 2021, 18.27

Tak píše...Nikdy jsem s ním nikde nebyla, to bych manželovi neudělala, tak předpokládám, že jí manžel není lhostejný, jinak by do toho šla

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 19.23

Ta s pánem se vůbec neznají, to by musela být blázen s ním jít, aniž s ním někdy mluvila. Život není brazilská telenovela. 😁

V007A, 14. 9. 2021, 20.38

Určitě mi není manžel lhostejný, mám ho ráda, ale už ho prostě nemiluju... Prostě ho mám jen ráda.... Asi je pravda, že s tím druhým to může být to samé... No asi jenom chvilková poblouzněnost 😌 snad to přejde....

dasza, 14. 9. 2021, 8.11

To si jako nemůže jít na kafe a nebo večeři s někým jiným protože má manžela?? I s tady toho se může vyklubat super kamarád do nepohody... A nic vic..

Katka

Katka, 14. 9. 2021, 10.57

Tak samozřejmě obecně může, ale pokud se ptá, jestli ne/rozbít rodinu, tak to není o nevinem pokecu u kafe.

Minnie, 12. 9. 2021, 15.12

Tak dokud je to jen u představ, tak to je zatím relativně ok. Já to mám jako Katka, zamilovaná jsem ale do svého muže že se ti dívá do očí, to je slušnost. Rozhodně tě nechci nijak podceňovat, to rozhodně ne. Ale jak píšeš, nevíš, jestli někoho má, nevíš, zda k tobě také něco cítí. Představ si, že bys rozbila rodinu, on tě měl jen do postele a až by našel jinou dámu, tak by tě odkopl. Nebo taky ne, to nevíš. Ale já bych to určitě nepokoušela. Asi ho potkáváš v práci, tak to není jednoduché. Nejlepší by bylo ,,sejde z očí, sejde z mysli". V manželství bylo doteď vše v pořádku? Co třeba udělat si s manželem romantický večer, nebo vyjet na víkend, zkrátka pečovat o vztah.

Katka

Katka, 12. 9. 2021, 15.04

Jsem zároveň 15 let vdaná a zamilovaná, to se totiž nevylučuje. U mě je to teda trapně ten stejný muž 😊Určitě bych nerozbijela rodinu, kvůli někomu, koho vlastně vůbec neznám a nevím jestli se mu líbím i já. Ono to totiž taky může za 2 měsíce vyprchat a budeš sama. Takových případů je celý Modrý koník. A ony často ještě s takovou rychlou známostí otěhotní a řeší co dál 🙆Co takhle znovu oprášit důvody, proč sis vzala svého muže? Vždycky jde na vztahu pracovat a je to i nutné, aby nezačal stagnovat. Nikde není tráva zelenejsi a jaký si to doma uděláš takový to máš. Pokud jsou ve vztahu děti je to o to větší zodpovědnost.

V007A, 13. 9. 2021, 6.27

Právě, ty děti... Kvůli nim bych asi manžela neopustila... Ale ten chlap mi prostě nejde z hlavy... My se s chlapem ani moc nehádáme, máme docela pěkný vztah, ale nemiluju ho, mám ho ráda. Jenže jsou dny, kdy přijde z práce, je na mě hnusnej atd.... Všechno dělám doma sama s ničím moc nepomůže i přesto, že mu říkám, že už se z toho zblázním ( kdyby aspoň po sobě.si uklidil)... Prostě někdy je to na hovno a utíkám už myšlenkami jinam.

dasza, 13. 9. 2021, 7.11

Ale ten novej by byl to samý...to by sis nepomohla..vždy je to krásný jen dokud je to milenecký vztah bez citu a je to jen o sexu..to člověka baví...mít ho doma nafuet..ses tam kde teď s manželem;)

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 8.23

Milenecký vztah bez citu, tos zabila 🙈

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 8.21

Ty ale nemáš říkat, že se zblaznis, ty máš říct s čím ti konkrétně má pomoct. A pokud se bude cítit ve vztahu ocenovany, bude ti pomáhat rád a sám. Doporučuji "komunikační a vztahove" knihy od John Grey.

patricia077

patricia077, 13. 9. 2021, 18.32

Třeba je ten chlápek co ho potkáváš ve skutečnosti pěkný "blbec" ber to tak, že ne všichni, co se tváří mile jsou i milí ve skutečnosti, mám kamarádku, její exmanžel "navenek" nejskvělejší bytost pod sluncem a ve skutečnosti despota a terorista _:-(

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 19.24

Přesně tak, moje matka je podle cizích lidí strašně milá paní 😉

dasza, 13. 9. 2021, 8.26

Tak u milenců se zamilovanost nenosí..tím se ten milenecký vztah zabije...tam musí jít jen o sex..

Katka

Katka, 13. 9. 2021, 8.53

Ok, neznám. Pro mě tak nějak bylo nejjednodušší udělat si milence z manžela a tak může zůstat i přes noc 😁Dokonce mě teď začal kupovat i dárky, evidentně to náš vztah posunulo 🙈

patricia077

patricia077, 13. 9. 2021, 18.29

Tak to nej když je manžel vše v jednom a ještě koupí i dárek a už čtu, že ho zakladatelka diskuze nemiluje tak tj na hovnajs no

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů