Vrrrrr, a je po klidu

zobrazeno 716×

Vložil(a): Leňulka, 15. 9. 2018 21.49

Ani nevíte jak některým závidím, že máte vlastní domeček, doufám, že se toho jednou dožiju, dřív než mě tu mrskne ze sousedů. Teď byly týden na dovolené, to byl božííííí klid, dneska se vrátili a opět rachot, řev atd. Ok za bílého dne by mi to ani tak nevadilo, ale oni vždycky začnou dělat největší brajgl ve 20hod. když jde dcera spát, tak je to u nich vzhůru nohama. Bydlí nad námi a je to fakt rachot, dupot jako stádo koní, řev jak paviáni, šoupání po zemi jak kdyby stěhovali, hrůza prostě. Kolikrát jsme říkali s manželem, že oni snad ve dne spí a v noci řádí, začnou ve 20hod a kolikrát je tam rachot do 2hod, do noci. Říkala jsem jim to několikrát ale žádná odezva, jj pořídili si koberce ale nějak se to minulo účinkem. Chápu mají děti, to my máme dítě taky ale je tu klid a večer jde v pohodě spát. A naopak jejich dcera (stejně stará jako naše) ta je tam slyšet nejvíc, jak furt hystericky řve, jestli je jí málo věnujou nebo nevím, jen slyším, že po ní taky kolikrát řvou ´´drž už hubu, krávo blbá´´ no mohla bych vyprávět, co jsem všechno slyšela, když jsem si šla jen zakouřit na balkon. A to si hrají na slušnou rodinu. Máte někdo podobné sousedy? Prý někde staví domek a budou se stěhovat, ale to říkala už před rokem tak nevím kdy to bude, doufám, že brzo, tohle tu posloucháme denně už 5let a je to spíš horší než lepší.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 20. 9. 2018, 15.55

Mě zase štve smrad z cigaret který k nám jde stoupačkami

vaniilla, 17. 9. 2018, 13.18

My mame nastesti sousedy dobré. Preju pevne nervy...

Gabill, 17. 9. 2018, 13.15

Všetko má svoje výhody a nevýhody. Aj dom má susedov, len sú trošku ďalej.

Janna, 17. 9. 2018, 12.46

N, my máme domek, ale např. soused je opravář sekaček a motorových pil, takže to je taky katastrofa. Sice večer je klid, ale nejvíc práce má přes poledne, když syn spí. A taky tady jezdí traktory po poli a to je taky rachot a to i v noci. Takže ono si nevybereš. Všude je něco.

WeruskaSK

WeruskaSK, 17. 9. 2018, 12.07

domcek ta nezachrani. tam zas budes riesit ine haluze, napr ked sme umyvali auto pustila som trosku viac nahlas radio lebo isla jedna super pesnicka... a hned sa sused stazoval... tak sme sa ho pytali ze ci ma nocny klud cez den tak ze on ma citlive usi... ten sused tu byva rok a uz sa pohadal so svojim jedinym susedom, a celkovo mu vsetko vadi o to horsie ked byvas v dome, ze tu ludia len tak nezmenia bydlisko, tu uz budu byvat cely zivot a to je len priklad a tym ze to tu uz nie je anonymita ale musis s tymi ludmi vychadzat lebo ich neustale stretavas

V007A, 17. 9. 2018, 10.37

Taky tu máme blázinec,pořád hledáme domeček a nemůžeme najít vhodný pro nás. Už mě to tu taky vytáčí.

Žofinka

Žofinka, 17. 9. 2018, 8.32

Tak to znam take, ale spise ja stvu sousedy, protoze dupu:-)

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 17. 9. 2018, 8.20

My třeba pronajímáme byt. Teď tam pár let bydleli mladí sportovci (14-18 let). Když měli soustředění nebo tréninky. Bohužel si to řešil manžel, který je na tohle flegmouš a taky to podle toho vypadalo. Teď dává byt do pořádku a nestačí se divit. Včera prý potkal sousedku, která si stěžovala jaký tam byl bordel. Mrzí mě, že sousedka nic neřekla. Mohli jsme to řešit, ale hlavně to teď přebírám já a už si dám na nájemníky pozor.

Fuga

Fuga, 17. 9. 2018, 5.57

bydlíme v domku, takže toto odpadá, ale zase se přeme, kde si můžeme postavit slunečník, složit dřevo apod

L.janicka.l

L.janicka.l, 16. 9. 2018, 22.14

To neni o venovani, ja se malemu venuji neustale a stejne, se zacina vztekat kvuli kazde kravine,staci neco polozit o kousek jinak (je jak monk) a je ohen na strese, takze zacne rycet, svali se na zem a kope do podlahy, uz aby ho to prestalo bavit. Jedine co trochu zabira, ze prasknu dverma a odjdu, onchvili jeste dela cirkus a pak mi jde hledat, nad nama maji 2 holcicky a ty dupou kazdy vecer jak litaji sem a tam, ale beru to jsouto jen deti

Leňulka, 17. 9. 2018, 9.13

jj to beru nějaké dupání, že se děti proběhnou. Ale nejde mi do hlavy tak jejich holka vždyť ona tam řve hystericky skoro 24hod. denně od té doby co se narodila, to jsme říkali ok je malá to se časem srovná ale je to furt a je jí 2,5 roku

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 9. 2018, 13.30

Nektere deti to tak maji, ja kolikrat nemuzu ani na wc aby byl potichu, nakonec ho nesu sebou, malej je moc akcni tak je hlucny, a jak je tma tak nechce aby byl sam, i ze spani saha rukama jestli je nekdo pobliz, takze jestli je na tom stejne a oni ji daji do postylky a jdou pryc tak se nedivim, ze tam tak rve

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů