Štěnice

zobrazeno 3794×

Vložil(a): Barbarelka, 2. 11. 2017 7.17

Dlouho jsem se rozhodovala zda se snažím svěřit. Člověku to přijde blbé, ale dost nad tim člověk přemýšlí neovlivní to. Bydlíme v 5 patře sousedí že šestého co bydlí přímo nad náma mají mnoho zvířat a malou holčičku a taky spousta štěnic. Jenže ty bestie nalezli teď po dvou měsících co v bytě jsme i k nám a také k sousedům do 7 patrá. Já úplně brečela. Jinak sousedí i patro výš mají holčičku postipanou a neřešili to až já. Jsme tam nový tak lidi zprvu na nás koukali jak na čuníky přitom mám doma čisto. :-(. Člověk nikdy neví co ho potká.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamil Štrof, 29. 2. 2020, 19.48

A určitě jsou to štěnice? Taky jsem měl podezření na to, že je máme doma, ale koukal jsem na https://homezin.cz/media/jak-vypada-stenice-1 a popisu štěnice tito broučci neodpovídají. Budu muset hledat dál, protože rozhodně nemám zájem je doma hostit, takže bych se jich rád co nejdříve zbavil.

Eduard Mrvečka, 2. 7. 2018, 0.48

Štěnice nejsou v žádném případě ze špíny!!! Dá se jich za pomoci kvalitního dreatizéra zbavit celkem snadno. Jen se za ně nesmíte stydět!!! Zkuste se podívat: http://www.stenice-doma.cz

Barbarelka, 5. 11. 2017, 6.00

Už je to týden a dva dny po postřiku. S malou jsem se uchýlila ke tchýni. Chlap doma má za úkol všechno prádlo co zbylo vyprat a vysušit. A poté nandat do pytlů. Potvory zatím nikde nepozoruje což je dobře. Postřik proběhl ve třech bytech ten náš a ty dva nad námi. Ohnisko našli v bytě nad náma. Teda lidi byly pěkný prasata. Mam k dispozici i foto od nich. Chudáček ta jejich malá musí žít s takovými lidmi. Chlap taky zadělal stoupacky montážní pěnou po postřiku. Dohodli jsme se tak s deratizerem. Jinak prohlédli těch dvanáct bytů nad sebou ale dle mého měli nechat zkontrolovat celé patro nad námi.

baru86

baru86, 4. 11. 2017, 22.41

Uf, to je šílený, zkusila bych se obrátit na majitele domu - družstvo, SVJ, vždyť přeci nějak se to k Vám muselo dostat a ty cesty jako stoupačky a tak by se taky měly deratizovat nebo tak něco, ne?

Blankasiro, 3. 11. 2017, 22.35

Tak to je noční můra naštěstí se nám to nikdy nestalo ale je to hned

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.24

No hrůza, vůbec nevím, ale určitě si stěžovat.

KackaPJ, 3. 11. 2017, 12.40

Deratizace za 50 tisíc...

Janna, 3. 11. 2017, 9.03

Tak to je hrůza Ať se toho brzy zbavíte!

Gabill, 3. 11. 2017, 8.51

Tu pomoze asi len postrek. Je to hrozne, ked radost z noveho byvania skazi nieco taketo....

Lenourecek, 2. 11. 2017, 21.05

když jsme bydleli v paneláku, tak je někdo ze sousedů také měl v bytě a vystříkali nám celý panelák

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů