Šikana žen kvůli vzhledu

zobrazeno 496×

Vložil(a): sabca1, 3. 10. 2022 18.42

Ahoj, přijde to jen mě nebo se spousta ženských chová jako žárlivé megery. Před dvěma týdny mě v práci povýšili a místo radosti mám z toho jen hořkou pachuť. Jak se ke mě doneslo, tak dvě kolegyně mě kvůli tomu začali docela dost pomlouvat. Prý si to místo nezasloužím a dostala jsem ho jen kvůli svým velkým kozám, kdybych prý s nima pořád všude nemávala, tak se to nestane. Sakra, já poslední dva roky dělám samé přesčasy, opravuju chyby po jiných, beze toho abych na ně upozorňovala a tohle mám za to. To se nebavím o tom, že když si dám na facebook jakoukoliv fotku nebo jdu vyzvedávat děti, tak slyším nenávistné komentáře od ostatních ženských, jak se mám vhodněji oblékat, jak mám přestat všude ty svoje kozy vystavovat a podobné kidy. V drtivé většině jsou to ženy, co mají malá prsa, tak já už nevím, je to jen závist nebo už obyčejná šikana.. Chápu, že takové ženy se kvůli malému poprsí necití jako ženy nebo "žensky", ale to se kvůli tomu mám zastřelit, že mám normální ženskou postavu, boky, zadek, pětky prsa nebo co.. už mě to fakt nebaví.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 20. 10. 2022, 11.25

Ty furt řešís jen svoje kozy!! Jsi s tím nemocná.

Káťaa

Káťaa, 3. 10. 2022, 19.04

Procpak me kolegyne v praci nemaji radi, to je zahada Mam rada takove princezny, co si mysli, ze sou neco vic, nez ostatni a kdyz si jim nahodou nekdo neco dovoli rict, tak je konec sveta. Povysenim, kozama ses pochlubila, kapesnicek ale nepodam, tady to nebude lepsi.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů