Rodičovský život

zobrazeno 1192×

Vložil(a): Christie, 10. 7. 2015 6.23

Maminky, každé ženě se toho nejen po svatbě, ale hlavně s příchodem dětí hodně změní. Najednou jdou stranou věci, které byly pro vás dříve samozřejmostí a nastupují jiné, které jste si naopak před tím nedokázala ani představit, že budete dělat, že byste zvládla. Co Vám holky rodičovský život dal, myšleno kromě krásných zdravých dětí (hodnoty, zkušenosti, rituály, dovednosti atd.) a co naopak šlo stranou a chybí vám (např. více času pro sebe, své koníčky, záliba v nakupování módy)?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 15.12

rozhodně jsem se stala ještě více zodpovědnější než jsem byla předtím

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 10.56

mě chybí trochu taková ta bezstarostnost, když jsem byla sama, teď nemůžu myslet jen na sebe, ale hlavně na ostatní...

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 13.55

Mě osobně chybí kontakt s někým, s kým nemám společné téma děti ) Protože člověk doma s dětmi tak nějak zakrní. a děti mě naučily hlavně zodpovědnosti a větší úzkosti.

nikolava, 8. 11. 2016, 8.39

Dalo mi to schopnost umět se o někoho postarat, naučilo nás to hodně samostatnosti

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 11. 2016, 5.57

Konečně si umím zorganizovat čas a stihnu toho mnohem více....musela jsem se naučit vařit a taky dospět, méněu záleží co si mě ostatní myslí a také si více vážím sveho manžela a rodičů že to se mnou vydrželi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.30

Dalo mi to krásně zaplněný čas, aspoň si umím činnosti naplánovat

vivianr, 3. 9. 2016, 13.46

Přišla jsem na to, že nikdo mi nepohlídá děti tak dokonale, jako já sama

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.31

Jo jsem také stejného názoru

Petra Önder (petrao)

petrao, 1. 11. 2016, 5.57

Naprosto Souhlasím

dáša, 29. 1. 2016, 17.02

Co mi dal? Schopnost víc si věřit, spoléhat se sama na sebe, potkala jsem pár fajn ženských, začala se zajímat o věci, které by mě dřív ani nenapadly. Nechybí mi asi nic, jen možná víc času pro sebe, ale já bych si ho snad bez syna ani neužila..

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 5.57

je fakt, že můj minulý život je opravdu minulostí.. ale upřímne? Nechybí mi, ted má smysl a až bude malý třeba ve škole bude to zase jiné.. Kávičku s kamarádkou a nákupy muzu přece zvládnout i s prckem

Zuzka Čtvrtečková, 2. 11. 2015, 19.18

Chybí mi moje práce, s dětmi už ji dělat moct nebudu. Chybí mi volnost a možnost jít večer ven. Přesto mi mateřství dalo mnoho. Nové přátele, koníčky, začala jsem pravidelně jíst a neodkládat některé věci na potom

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů