Prace doma

zobrazeno 1074×

Vložil(a): Lenča Pešková, 28. 10. 2017 22.26

Holky co pracujete doma? Jak to zvladate? Kdy? Mala spi pres den - pracuju. Vecer usina kolem 22 pracuju pak ale nevydrzim dyl nez hodinu. A vic casu by se mi hodilo🙂 a zase potrebuju pres den fungovat🙂 jak to proboha delate?🙂

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 24. 3. 2023, 9.21

Tak nějak to člověk zvládat musí, že ano? Já se snažím, co to jde. Hodně mi ale pomáhá dlouhodobé plánování. Prostě vím, co chci který den dělat. Třeba dneska mám v plánu velkoobchod oblečení a nákupy na https://www.xfer.cz/sluzby Takže budu očekávat zásilku. Teda snad si něco vyberu. V merku mám hlavně nějaké pracovní oblečení na zahradu.

Ivulín, 24. 4. 2021, 22.56

Ahoj, jestli také mohu doporučit nějakou tu práci na doma, tak do toho určitě běžte, je to rozhodně osvobozující Já jsem si nedávno také zařizovala úplně nový eshop a vlastně jsem tak přešla na vlastní nohu... hodně mi i do začátků pomohla s reklamou tato paní zde - http://kvalitneseo.cz , díky které jsem teď tam, kde jsem

koliaska105, 11. 6. 2020, 2.51

No z vlastní zkušenosti můžu říct, že mnohem horší je když člověk z domu pracovat nemůže. Pak je to s časem ještě mnohem horší. Já třeba ve své bývalé práci trávila šíleně moc času a na domácnost mi už skoro žádný nezbýval. Teď už mám ale naštěstí novou, kterou jsem si našla přes pracovní portál https://www.hitprace.cz/ a konečně si můžu dovolit i pracovat z domu. Je pravda, že uspořádat si to časově pro mě taky ze začátku nebylo úplně jednoduché, ale zvládnout se to dá.

Ketris

Ketris, 12. 11. 2018, 21.58

Staci si to umet usporadat

kamca80, 9. 12. 2017, 16.40

mně by se nějaká ta práce na doma hodila obě děti mám ve školce, ale tím, že manžel pracuje přes týden pryč, nejsem schopná najít něco co by vyhovovalo skrz pracovní dobu...všude kde sem už byla nástup na 6hod, školka u nás se otvírá v 7hod

nocken, 4. 11. 2017, 8.45

Vždy záleželo na období, které děti zrovna měli a také na tom, kolik jim bylo a kolik jich bylo. Když jsem měla první dceru, šlo to docela dobře. Ze začátku 2x denně spinkala, bylo víc času, kdy jsem si mohla i odpočinout. To bylo nejlepší období pro práci. Když už byla starší a lezla, smrsklo se to v podstatě na víkend a pár hodin týdně. Když se narodila druhá, bylo období cca půl roku, kdy jsem opravdu nepracovala vůbec. Starší pak nastoupila do školky a zase to šlo. Snažila jsem se vždy alespoň 8-10 hodin týdně. Není to nic moc, ale udržovat si povědomí o oboru bylo pro mě důležité.

vendy.z, 3. 11. 2017, 13.44

Já jsem pracovala málo a to se dalo...

jancaan, 2. 11. 2017, 18.28

Jde to těžko, ale jde to. Přes den, kdy dítě spí, pak občas přes den, když už si dítě hraje pár minut samo. No pak večer po deváté cca až do 1. Ráno vstávám o hoďku dřív než syn. Naštěstí jsem zvyklá spát méně.

baru86

baru86, 31. 10. 2017, 10.24

Těžko, naštěstí si můžu trochu volit, kdy budu pracovat, ale na nějaké dlouhé hodiny to prostě s dítětem nevidím (pokud tedy není hlídání, to může být jiné).

Leňulka, 30. 10. 2017, 10.57

Já teda mám jen příležitostné dotazníky jinak nic. Malá spí po obědě tak 1,5hod. a jinak chodí spát ve 20hod. takže to je ok, a co se doma týče tak ty domácí práce děláme všechny spolu i když je to někdy boj, ale aspoň když spí tak mám klid a čas si sednout k pc.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů