Pohřeb

zobrazeno 1118×

Vložil(a): Petra Schoberová, 7. 8. 2017 7.27

Máme před sebou pohřeb a já tak nějak stále přemýšlím zda je nutností černá?? Pro sebe mám ženská vždycky něco najde že ale manžel má jen takový tmavě šedivý oblek, myslíte že je to problém?? Mám mu radši koupit černou košily a ať si vezme černé rifle?? Nebudou rifle neslušné?? :( pohřeb je tedy už v úterý ale to by se stihlo, jen si pořád nejsem jistá, aby jsme někoho neurazii, oblek je moc pěkný a hodí se pro jakoukoliv příležitost ale jde o jeho dědečka.. Tak nevím, řeším to moc?? :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 16.08

myslím si, že šedá neurazí

mattonka, 10. 8. 2017, 15.54

Je pravda, že pohřby jsou opravdu o černé barvě, ale taky je pravda, že ne všichni to dodržují a asi se dá pochopit, že ne každý si může dovolit a chce si pořizovat něco nového pro tyto příležitosti...ženy to asi mají jednodušší, protože určitě každá z nás by měla mít ve skříni "malé černé" a černé lodičky. U mužů je to asi už větší problém, černé obleky vycházejí z módy a opravdu působí pohřebně...ve vašem případě bych určitě volila ten oblek spíš než džíny a dokoupila jen černou kravatu.

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 9.09

já bych byla pro šedý oblek, ale už jste to vyřešili tím černým .-)

baru86

baru86, 8. 8. 2017, 15.57

Myslím, že i šedý oblek není nevhodný, pokud to není taková ta světle šedá

nikolava, 8. 8. 2017, 11.46

Přítel také z jara šel na pohřeb a měli jsme problém s oblečením. Tak koupil černé společenské kalhoty i větnamců a sako si půjčil od kamaráda

Petra Schoberová, 8. 8. 2017, 8.23

Tak nakonec jsme čirou náhodou sehnali černý oblek a černou Košily, takže bude jak se patří

benca, 7. 8. 2017, 21.41

v pohode s tym sa netrapte, mame v nemocnici cloveka, ktoremu davaju par dni tyzdnov, tak tiez ma to caka

Katka

Katka, 7. 8. 2017, 22.22

Naděje umírá poslední. Já jsem oplakala otce před 2 roky, měl rakovinu po celém těle a teď se vrátil z dovolené v Tatrách.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 8. 2017, 12.09

Tak to je a často se stává, že se s tím člověk smíří a začne si užívat života a najednou je zdravý

Katka

Katka, 9. 8. 2017, 12.22

Spíš šlo o dobře léčitelný druh rakoviny

Adelinka, 7. 8. 2017, 21.15

manžel šel myslím v tmavě šedém obleku a černou košili jsme taky pořizovali, ta se myslím neztratí.

Kikinka30, 7. 8. 2017, 21.10

Oblek i sedy,to je v pohodě

Aliisha

Aliisha, 7. 8. 2017, 20.21

Oblek bude asi lepší

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů