Oblečení na první rande

zobrazeno 1065×

Vložil(a): snany, 25. 7. 2018 4.08

Dnes mě manžel překvapil s tím, věděl přesně jakou košili měl na prvním rande semnou (našel ji někde v časoprostoru a teď ji chtěl vyprat-snad se nikam nechystá :-D :-D) Já teda netuším v čem jsem přesně byla oblečená. Jak jste na tom vy, pamatujete si nebo ne?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivetkaprochazkova, 31. 8. 2023, 10.33

Já jsem měla jednou rande na pláži https://www.krasneplaze.cz/rio-de-janeiro-plaz-copacabana-brazilie copacabana a bylo to naprosto perfektní. Jednalo se o Němce který chtěl asi na někoho evropského udělat dojem. Sice z toho nakonec kvůli bariéře jazyka nic nebylo, ale dokonalé to bylo. Kdybyste mohli, udělejte si rande naslepo na pláži, má to dojem!

AliTero, 22. 10. 2018, 14.00

Řešili jste nějak spodní prádlo? Viděla jsem krásné kousky třeba na https://www.intimidea.cz/ Jsem docela nervózní

Mygara

Mygara, 3. 8. 2018, 7.06

to tedy vůbec nevím, ale vím, co jsem měla, když jsme se poprvé potkali ), staré vytahané tepláky a oprané triko

Fuga

Fuga, 2. 8. 2018, 5.32

tak to tedy nevím , vím jen, co jsem měla, když jsme se poprvé viděli, protože jsme se poznali na plese a já více než jedny takové šaty nemám )

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.39

u nas sa neda definovat kedy bolo prve rande takze nepamatam ) ale pamatam sa co som mala ked som ho prvy krat zbadala /lebo som sa isla od hanby schovat ze to co mam oblecene/ a aj ked sme sa prvy krat stretli , ale to nebolo rande

mattonka, 28. 7. 2018, 10.32

Ahoj, pokud si to tak dobře pamatuje, tak si na tom asi dal hodně záležet:) Já když jdu na rande, tak taky určitě přemýšlím nad tím, co si obleču a asi bych si vybavila, co jsem měla na sobě

Lenourecek, 27. 7. 2018, 21.21

Vím, že jsem se rozhodovala, jestli si mám vzít sukni nebo něco sportovního, protože jsem nevěděla, kam půjdeme...

rodinka

rodinka, 27. 7. 2018, 19.53

Pamatuju si co měl manžel na sobě a to už je 10 let ale co jsem měla já na sobě přesně nevím,no možná bych si vzpoměla

Janako

Janako, 26. 7. 2018, 23.43

Pamatuji si oblečení své i manzela😊

Monuli, 26. 7. 2018, 15.28

Tak to už netuším

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů