Nevychovávaný sprateček

zobrazeno 1186×

Vložil(a): Katka Alex, 26. 8. 2019 7.05

Taky máte sourozence, který má jiný vztah ke svým a vašim dětem? Zatímco na vaše bývá mnohdy zlý, to svoje se skoro obává napomenout?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 5. 10. 2019, 20.50

Můj bratr ještě děti nemá, ale k mým se chová skvěle. Švagrová a zároveň má spřízněná duše se chová k mým dětem jako ke svým a já to mám také tak.

Zlata1, 31. 8. 2019, 20.43

No u nas je to tak, ze priteluv bracha deti nema, ale hlavne, ze porad keca so vychovy, nic o mych detech nevi, nezna je poradne, ale poucovat by porad chtel. Uz mi tim leze tak na nervy, ze ho nesnasim. Me by pora poucoval, ale sam deti nema.

Katka Alex, 1. 9. 2019, 6.59

Vlastní děti ho vychovají

Zlata1, 2. 9. 2019, 21.58

No nejsem si jista, jestli vubec bude mit nejake deti, uz mu jde na ctyricet a zatim nic.

Katka Alex, 2. 9. 2019, 22.16

Tak u chlapů to tak nehoří. Ti si klidně zadělají na mimino i v 60, když jsou co k čemu

jancaan, 30. 8. 2019, 6.24

Bohužel starší brácha nemá zatím děti a asi mít nebude (stále cestuje a řeší jen zabavu), tak nemohu posoudit. Ale někdy stačí známá, jak se chová ke svému synovi a k memu. Proto už se s ní stykame co nejméně.

Ketris

Ketris, 28. 8. 2019, 13.40

Nastesti tohle neznam..

Nikoll, 28. 8. 2019, 12.10

Jak ty ke mě (mým dětem) tak já k tobě (tvým dětem). Já mám staršího bráchu a ten má syna o 9m mladšího než je moje dcera, a když jí bratránek něco udělal hned mu to vrátila. Ale manželova sestra má dvě holky už starší a tam mi to nepřijde moc přiměřené, ale vídáme se s nimi spíše sporadicky (Vánoce, narozeniny) a teď už asi ani to ne, když rozbrečeli dceru u stromku, dostala vstupenku do Zoo a myslela že zlobila proto jí Ježíšek nic nenechal u tety. K narozeninám jí dala oblečení o x čísel větší než nosí ...

Bar.Ca., 28. 8. 2019, 6.28

já mám mladšího bráchu, zatím děti nemá, ale je skvělý strejda. kluci ho milují,

L.janicka.l

L.janicka.l, 27. 8. 2019, 21.25

Asi bych oplatila stejnou minci, na kluka bych byla aspon neprijemna aby si uvedomil, ze vzdy nebude vse podle neho. A priste bych ho do bazenu nepustila driv nez si dojde na zachod, v jeho veku uz to musi poznat

snany, 27. 8. 2019, 16.54

Občas tady musím nějaké dítě "dovychovat", obzvlášť když mi cíleně ničí úrodu. Ale dělám to s citem, ale důrazně Moji sourozenci děti nemají

Lenička, 27. 8. 2019, 9.14

Občas to tak bývá ale tohle je extrém.

Ketris

Ketris, 28. 8. 2019, 13.40

To teda

jkubeso, 26. 8. 2019, 18.59

Myslím, ze od výchovy děti jsou rodiče, všichni ostatní by měli dodržovat pravidla, která rodiče nastavili. A pokud by někdo jiný chtěl nepřiměřeně vychovávat mě děti, tak by měl co dělat se mnou, ať už je to někdo z rodiny nebo ne. Jestli je pravda, co popisujete, tak bych se s takovými lidmi stykala co nejméně, nemají právo takovymhle způsobem “vychovavat” a mě osobně by to dost vadilo (i v kdyby se k vlastním dětem choval stejne)

Katka Alex, 26. 8. 2019, 19.31

Jako mě osobně třeba taky zaráží, že ten člověk vlastnímu dítěti nic neřekne, když teda na jiné má pořád řeči... Ale jak tak koukám na diskuzi, fakt je to exot. Tak teď aspoň vím, že neradím "blbě", i když to vyznívá asi hrozně...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů