Měl by mít pes košík i v paneláku?

zobrazeno 149×

Vložil(a): V007A, 10. 10. 2019 13.25

Mamky, měl by mít pes košík přes pusu i v paneláku? Kdysi to tak nějak bylo, že by měli mít psi košík, ale teď už nevím, jak to je. Dnes jsem šla z nákupu a vyndavala malého z kočáru a malá šla nahoru napřed, najednou letěla dolů celá ubrečená a za chvilku sousedka co má velké plemeno psa. Z malé jsem nemohla dostat slovo, tak jsem se ptala sousedky, co se stalo, jestli jí nic neudělal (úplně normálním tónem), ona hned na mě vyjela, že co by ji měl jako dělat (jinak než urážlivě a naštvaně řešit nic neumí - jako když jsem jí řekla, že má službu na chodbě jestli uklidí, tak mě ani pak nezdravila 😂). Kolikrát psa pouští jen tak samotného po schodech a ten letí jak blázen za vidinou svobody. Jak to je s tím psem, musí mít košík a být na vodítku?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Čertice, 21. 10. 2019, 14.15

No ten košík mi jako malé skoro zlomil ruku, když šel pes jen okolo, tak za mě voditko máme štěně a malej jí kolikrát pustí dřív, než ji stačím uvázat tak já se předem omlouvám všem, koho vyleká

Cherrynka, 20. 10. 2019, 19.05

Tak na vodítku musí být, ale s tímkošíkem nevím, o asi ne, teda jsem o tom neslyšela.

Nikoll, 20. 10. 2019, 17.45

No pes by měl být určitě na vodítku a zodpovědný majitel by jistě dal i košík. Na druhou stranu, an i já nemám ráda když malá chce jít napřed, ještě tak abych na ní neviděla. I dítě je potřeba mít pod dozorem.

V007A, 20. 10. 2019, 18.04

Tak kdyby byla mladší, tak bych ji taky samotnou nepoustela, ale v 5 letech ji musím dopřát trošku volnosti aspoň do druhého patra 🙃

Minnie, 19. 10. 2019, 16.57

Vodítko určitě ano.

Zdeňka S., 16. 10. 2019, 10.08

tak to bych nedala, jámám strach i z malých psů a když vidím tyhle obry, navíc bez vodítka, tak mi tuhne krev v žilách...

Cherrynka, 20. 10. 2019, 19.08

Já právě strach ze psů nemám vůbec a to mě dva už pokousali, kdyžjsem byla spratek :D

jancaan, 13. 10. 2019, 7.42

Měli by si psa hlídat. Pokud pes lita sam po baráku, tak je jen otázka času, než někoho srazi, pokouše.. pes by mel byt urcite na vodítku. dítě bych už nenechala bez dozoru

Adrianita, 12. 10. 2019, 22.04

Pes i dítě mají být pod dozorem!

V007A, 13. 10. 2019, 8.59

Tak já myslím, že v 5 letech by mohla malá sama jít do druhého patra. Bohužel kvůli psovi ji asi budu muset pořád vodit za ruku.

nocken, 12. 10. 2019, 21.49

Kamarádce nedávno pokousal vlastní pes její dceru v obličeji a to si mysleli, jak se má dobře k dětem. Skončili na šití v nemocnici. Nikdy nic a žádné chování není na 100 procent, takže obezřetnost je vzdy na místě.

NiFee

NiFee, 18. 10. 2019, 7.31

tak pes tiež neznesie všetko,boh vie ako to bolo asi nie len tak , že skocil po dietati., moja mama mi radila , že mam psa zacat tahat za chvost a podobne ked som bola tehotna...normalne som nevedela ci dobre pocujem....treba davat pozor na deti aby nerobili psovi zle nie aby si pes zvykal

Fuga

Fuga, 12. 10. 2019, 20.29

Podle mě si majitel musí zajistit bezpečnost svého psa pokud není na jeho pozemku takže i v společných prostorech paneláku

Monuli, 11. 10. 2019, 9.21

Vždycky by měl být na vodítku.Člověk nemůže vědět,co se psovi honí hlavou a řeči jako on je hodnej nic neudělá úplně nesnášim. A ještě když letí po schodech,až někoho sejme a něco se stane,se bude paní divit a pak si může být třeba u soudu nastvaná

NiFee

NiFee, 11. 10. 2019, 12.40

to nieje iba o tom... par krat sa mi stalo, že za mojim psom prisiel pes bez voditka že iba ocuchat ale moj neznasa psov je mu jedno ci stena alebo fena...tak vrcal az na neho ten dobrý pes zautocil a obaja mi dokusali ruky....stalo sa mi to x krat a raz som to riesila aj cez policiu....

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací