Měl by mít pes košík i v paneláku?

zobrazeno 1462×

Vložil(a): V007A, 10. 10. 2019 13.25

Mamky, měl by mít pes košík přes pusu i v paneláku? Kdysi to tak nějak bylo, že by měli mít psi košík, ale teď už nevím, jak to je. Dnes jsem šla z nákupu a vyndavala malého z kočáru a malá šla nahoru napřed, najednou letěla dolů celá ubrečená a za chvilku sousedka co má velké plemeno psa. Z malé jsem nemohla dostat slovo, tak jsem se ptala sousedky, co se stalo, jestli jí nic neudělal (úplně normálním tónem), ona hned na mě vyjela, že co by ji měl jako dělat (jinak než urážlivě a naštvaně řešit nic neumí - jako když jsem jí řekla, že má službu na chodbě jestli uklidí, tak mě ani pak nezdravila 😂). Kolikrát psa pouští jen tak samotného po schodech a ten letí jak blázen za vidinou svobody. Jak to je s tím psem, musí mít košík a být na vodítku?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vranovahan, 1. 8. 2023, 0.14

Myslím si, že v paneláku asi nutně nemusí. Pokud je to ale velký pes, tak bych mu ho asi raději dala, zvlášť pokud ho majitelka takto vypouští a pes si běhá po schodech jak chce. My jsme třeba našeho psa dlouho měli jen na zahradě, takže žádný košík neměl. Začali jsme s ním teď celkem často chodit ale na vycházky, tak jsem mu taky musela z https://www.hladovypes.com/psi/ košík koupit.

V007A, 14. 8. 2023, 18.33

Mě nemusíte dávat odkaz, já tomu psovi nebudu košík kupovat ☺️

esternovakova1970, 29. 9. 2022, 21.56

Za mě by měl pes mít určitě i https://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/boudy-a-stany/ psí boudu. Nedovedu si představit jak někdo může mít třeba i pejska v paneláku. Vždyť to je strašně nezdravé pro to plemeno. A to se ani nebavím o tom když má někdo bojový typ někde v 1+1..

kristyrychla, 29. 4. 2022, 19.17

Zase tak velké omezení bych pro ně asi nechystala, to není potřeba. Když ale bude váš pejsek žít ve velkoměstě, tak kromě toho, že byste se měli dozvědět https://napovime.cz/navod/jak-naucit-psa-aportovat/ jak naučit psa aportovat by měl také umět chodit po chodníku bez vodítko. A rozhodně mít výcvik na to aby se nerozběhl proti člověku a nebo dítěti. To je nejdůležitější.

Čertice, 21. 10. 2019, 14.15

No ten košík mi jako malé skoro zlomil ruku, když šel pes jen okolo, tak za mě voditko máme štěně a malej jí kolikrát pustí dřív, než ji stačím uvázat tak já se předem omlouvám všem, koho vyleká

Cherrynka, 20. 10. 2019, 19.05

Tak na vodítku musí být, ale s tímkošíkem nevím, o asi ne, teda jsem o tom neslyšela.

Nikoll, 20. 10. 2019, 17.45

No pes by měl být určitě na vodítku a zodpovědný majitel by jistě dal i košík. Na druhou stranu, an i já nemám ráda když malá chce jít napřed, ještě tak abych na ní neviděla. I dítě je potřeba mít pod dozorem.

V007A, 20. 10. 2019, 18.04

Tak kdyby byla mladší, tak bych ji taky samotnou nepoustela, ale v 5 letech ji musím dopřát trošku volnosti aspoň do druhého patra 🙃

Minnie, 19. 10. 2019, 16.57

Vodítko určitě ano.

Zdeňka S., 16. 10. 2019, 10.08

tak to bych nedala, jámám strach i z malých psů a když vidím tyhle obry, navíc bez vodítka, tak mi tuhne krev v žilách...

Cherrynka, 20. 10. 2019, 19.08

Já právě strach ze psů nemám vůbec a to mě dva už pokousali, kdyžjsem byla spratek :D

jancaan, 13. 10. 2019, 7.42

Měli by si psa hlídat. Pokud pes lita sam po baráku, tak je jen otázka času, než někoho srazi, pokouše.. pes by mel byt urcite na vodítku. dítě bych už nenechala bez dozoru

Adrianita, 12. 10. 2019, 22.04

Pes i dítě mají být pod dozorem!

V007A, 13. 10. 2019, 8.59

Tak já myslím, že v 5 letech by mohla malá sama jít do druhého patra. Bohužel kvůli psovi ji asi budu muset pořád vodit za ruku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů