Máme velkou rodinu

zobrazeno 1025×

Vložil(a): Pajinka85, 6. 12. 2015 22.21

Diskuze pro maminky, kterým nestačí jen dvě dětičky.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 18. 1. 2018, 18.52

já mám 2 a je to konečný stav

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 13.01

Ja chtela mit vzdycky tri deti tak jsem zvedava jak to bude

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 9.36

toužím po 3, ale manžel už tomu není moc nakloněn

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 16.28

Manžel by chtěl velkou rodinu, ale já si to v dnešní době neumím představit

Anna K.

Anna K., 7. 9. 2016, 7.11

já vždycky toužila po velké rodině třeba i 5 dětí ale to jsem ještě netušila jak pro mně bude těžké těhoteství (ale není to nic k nepřežití) hlavně v dnešní době je vše tak nákladné že si člověk tolik děti ani pořídit snad nemůže pokud ch žít nějak důstojně

Topik2, 31. 8. 2016, 13.50

Mám dva kluky.....ano přitahuje mě představa ještě dalšího a zvlášť kdyby to byla holcicka....ale upřímně jsem z druhého syna tak unavená a jelikož začíná být konečně tak nějak samostatný neumím si představit mít další a manza o tom nechce ani slyset

luciusmius, 11. 4. 2016, 6.42

Vždycky jsem chtěla dvě děti, zatím máme jen jedno. Ale už teď vím, že budu chtít tři. V poslední době jsem poznala spoustu maminek, které mají tři děti a hrozně se mi to líbí jak se o sebe starají hrají si a tak celkově jsou takové víc otrkané. Nevím jak to říct, aby to nevyznělo hloupě. Problém ovšem nastává v mém příteli. Po porodu prohlašoval, že víc jak jedno mít nechce. Dnes už sem tam mluví i o druhém a tak snad doufám, že třeba bude souhlasit i s tím třetím. Jak jste to měli vy

DenisaC, 13. 12. 2015, 20.54

Obdivuji vás. Mě stačí jedno

Minnie, 9. 12. 2015, 10.23

Máme zatím dvě a já bych chtěla ještě aspoň jedno. Ještě zažít pohyby miminka v břiše, první pomazlení po porodu, mít miminko . Mám čtyřletou a čtyřměsíční takže je čas, i věkově, ale nevím jak s chlapem, moc se na to netvářil že prý dvě stačej ale teď sám říká že nám ty holky rostou nějak rychle, tak to třeba dopadne on hlavně ví jak moc je to pro mě důležité mít děti a za čtyři roky na tom budem finančně o dost lépe tak podle mého tomu nic bránit nebude (snad se teda zadaří...)

Katka

Katka, 7. 12. 2015, 8.30

Máme 2 a chceme mít 2. V místě bydliště máme rodinu se 7 dětmi, ale moc to nezvládají. Nejstarší dcera chodí celé léto v jednom oblečení, mají několik exekucí....ale prý chtějí dětí 12, tak jim držme palce ;o))

Pajinka85, 7. 12. 2015, 19.18

no tak v takovém případě bych jich tolik nechtěla. My bychom 4 uživili. Taky mám v okolí rodiny s více dětmi. Jedny to zvládají v pohodě (5 dětí) a jedna má 6 dětí a to jsou "socky" Máma nejhorší, střídá chlapi a o děti se nestará

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů