Kremace zvířat

zobrazeno 560×

Vložil(a): petrolina88, 5. 8. 2022 23.46

Dobrý večer, jaký máte názor na kremaci zvířat? Je to důstojný odchod, co myslíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Laurel456, 22. 6. 2023, 0.49

Já jsem docela propadala panice, protože jsem nevěděla, jak to řešit. Ale právě u nás v Ústí je taky služba krematoria zvířat https://www.kremacezviratusti.cz/. Oslovili jsme je a musím říct, že jsme byli opravdu velmi spokojeni. Krásné poslední rozloučení. Jako vzpomínku máme doma urničku.

Alexx, 4. 7. 2023, 0.42

Krematorium zvířat Ústí je skvělá služba. Co jsem se dívala na tohle krematorium, tak je to pobočka pražského krematoria zvířat Praha, které jsme oslovili my. A byli jsme teda spokojeni naprosto maximálně. Jsou neskutečně vstřícní! My jsme se o nic nemuseli starat, naopak, vše za nás zařídili. Doporučuji tuto službu.

Dolinka, 25. 2. 2023, 22.27

Zdravím, taky mi na krematoriumzvirat.cz pomohli - pejska jsem měla skoro 12 let a byl člen rodiny. Fakt se kompletně o všechno postarali.

Muslina_, 23. 10. 2022, 14.09

Holky, díky za tyto diskuze - fakt pomáhají! Jsem z Brna a nevěděla jsem, co delat kdyz nás pes umřel. Tady jsem našla doporučení na https://krematoriumzvirat.cz/ a ti nám moc pomohli.

Minnie, 14. 8. 2022, 10.29

Říkám si, proč ne? My jsme teda vždy zakopali do země, ale šlo o malá zvířata (křečci, morčata, andulky, potkani...). U většího zvířete bych kremaci klidně zvolila.

Hodinkova2, 14. 8. 2022, 16.02

Souhlasím - určitě je to u pejska a kočky lepší odchod než je prostě zakopat do země. Když už máme takové možnosti, proč ne. My máme teprve ročního psa, ale představa, že ho dám do země - to nikdy.

Blacka, 8. 8. 2022, 23.36

Mě to teda připadá lepší než prostě pejska, který s námi žije v domácnosti, prostě jen tak zakopat. Taky mám psa a až to přijde, určitě zvolím kremaci.

Silvana, 12. 8. 2022, 23.02

Mě taky, v Brně máme krematoriumzvirat.cz, kamarádka tam nechala dělat kremaci kočky, chvalila je.

Katka

Katka, 8. 8. 2022, 9.00

Jakože jestli je dustojnejsi kremace nebo pohřeb v rakvi?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů