Kdy je zprávny čas na rodinu?

zobrazeno 725×

Vložil(a): Anna K., 8. 10. 2016 10.19

Maminky v kolika letech jste čekaly svého prvního potomka a jaký je podle Vás nejlepší čas a věk na založení rodiny? Kolem mě čekají rodinu sami lide,kteří mají 35 a výš, včera jsem si koupila Betynku a jsou tam rozhovory se čtyřmi páry - zase nikdo pod věk 32. Nedávno jsme šli s manželem na procházku a na hřišti byly maminky s kočárky, kterým taky nemohlo být pod 30let, připadali jseme si jakoby nám v našich 24letech selhala antikoncepce :D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 2. 9. 2017, 6.37

já měla první dítě skoro ve 23 letech a nelituji, ale jsem poněkud starší ročník (teď

Minnie, 8. 2. 2017, 11.04

První dítě jsem porodila pár týdnů po 23.narozeninách, partner ji dostal k 27.narozeninám . le dlouho jsme na dítě čekali, kdyby se zadařilo ihned, tak rodím ve 20,5 letech a partnerovi by bylo 24,5 let. Celkově jsem spíš pro to mít děti dřív, teď mi je 27, máme dvě, třetí chceme až tyhle povyrostou a vím že čas mám, že mě netlačí věk.

nellys, 26. 1. 2017, 23.56

Já měla první dítě v čerstvých 21 letech, vlastně jsem si syna porodila k narozeninám v porodnici jsem byla suveréně nejmladší a přesně se všichni tvářili jakoby nám selhala antikoncepce. Ale syn byl plánovaný. Měli jsme kde bydlet, oba jsme s manželem pracovali, navíc manžel je o 10 let starší než já. Vždycky jsem chtěla děti brzy. Teď je mi 28 a děti mám 3. A většina mých spolužaček ze SŠ o nich zatím ještě ani neuvažuje. Každý má ten pravý čas jindy. Já nelituju, kdybych se měla rozhodnout znovu, tak bych znovu měla dítě tak brzy

Fuga

Fuga, 11. 1. 2017, 20.09

mně se první syn narodil v 29. Já bych měla dítko i dříve, ale nebyl tatínek. ale zase ne o tolik, asi tak v 25-26 letech. Při výšce si to vážně nedokážu představit

nikolava, 17. 10. 2016, 15.20

Mě se první syn narodil ve 23 letech. Měli jsme dávno svoje bydlení a tak nějak sme se na to cítili

Leňulka, 10. 10. 2016, 8.04

Člověk se na to musí cítit a být zabezpečen. Někdo je zabezpečen (byt, práce atd.) už ve 20ti někdo ještě ani ve 30ti. Někdo prvně studuje, pracuje a až potom myslí nad rodinou. My máme teď první dítko a je mě i manželovy 32let. Ono naplánovat se to také nedá. Do 26ti jsem studovala, potom pracovala, zařízení bytu apod. potom když jsme chtěli tak jsme čekali 3,5roku než se povedlo

klarike1

klarike1, 9. 10. 2016, 17.47

Podle mne je to ideální mezi 25.-30. rokem. Já to ale nestihla, dcerka se narodila také po třicítce. Když jsem vložila energii do studia, chtěla jsem studium nějak zúročit. Kdybych končila maturitou, také bych se vdávala a zakládala rodinu dřív.

jitkamety

jitkamety, 9. 10. 2016, 15.56

Tak já mám 20 a dceru jsem čekala po dodělání střední školy někomu to muze prijit blbe ze si zbytecne kazim mladi a kdesi cosi ale ja toho vubec nelituju a vanessku bych za nic nevymenila

vendy.z, 9. 10. 2016, 9.58

Mohu poprosit upravit nadpis za "správný" místo "zprávný"? Pokud jde

Anna K.

Anna K., 9. 10. 2016, 10.40

Sorry ja neumím psát česky a upravit to už asi nejde

Zuzka Čtvrtečková, 9. 10. 2016, 9.48

Já jsem vždycky chtěla děti brzo. Prvního syna jsem čekala když mi bylo 22 let, druhého 25 let

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů