Jak vypadá společnost(lidé)dnes?

zobrazeno 921×

Vložil(a): jitkamety, 7. 9. 2017 14.49

Maminky s kamarádkou připravujeme projekt kde budeme říkat jak vypadá společnost dnes,proto se vás chci zeptat jaký názor máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 9. 2017, 20.46

dnes si děláme výlet do obchodního centra, někdo naopak žije v extrému, že vše škodí, nějak se nedokáži vyjádřit asi si sedím na vedení

benca, 8. 9. 2017, 21.31

spolocnost, no dnes ked sme isli na ihrisko, videla som par mladych 12 az 14 rocnych no sedeli na ihrisku, uplne sa nudili, skaredo nadavali, ako my v tom veku sme hrali vybijanu, hadzanu

Žofinka

Žofinka, 8. 9. 2017, 6.03

vypadá jinak, naše babičky seděly doma na zadku a draly peří a my jdeme do kina , cestujeme... pro ně dříve byla na prvním místě rodina a nepřijít do drbů

snany, 8. 9. 2017, 10.53

Jedna babička vždy cestovala, doma vůbec nebyla, měla plno zájmů- mluvila v místním rozhlase, řečník na pohřbech, vedla místní klub důchodců a každé léto samozřejmě do lázní..Hlídat nás moc nechtěla, ale když byla doma mohli jsme za ní přijít a vždy nám něco daka. .Druhá byla opravdová babička, byla doma, nikam nechodila, jen na pole, žila hodně skromně....Takže je to vždy o lidech a ne až tak o době...

Cherrynka, 7. 9. 2017, 21.12

Podle mě nic moc. Kluci vypadají jak holky, chlapi jsou povětšinou srabi!! Mě sobně chybí vojna. Copak by někoho zabilo, jít aspoň na půl roku??? Aby z dnešní zkažené a tlusté mládeže něco bylo? Všichni okolo jen kynou. Když jsme byla na bazéně, tak všude 80% dětí pod cca 15 let obézních. Mě se líbila doba 80 a 90 let, i když jsem se narodila v roce 89

Katka

Katka, 7. 9. 2017, 21.42

Nejlepší ročník byl 81 😁

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.37

Cokoli snad pod 2000... víc už ne. :Djá mám ráda dobu a muziku ve stylu Alice Cooper, Brichta, .. to už dnes neplatí, dnes je samý techno .. ještě Jackson je super, taky poslouchám. Ale když vezmu na vědomí chování... dnešní není nic moc

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.51

Nemyslím hudbu, myslím svůj rok narození 😁

Leňulka, 7. 9. 2017, 22.15

Tak to máte svatou pravdu, dnešní mládež by vojnu potřebovala jak koza drbání, nejsou žádný pořádný chlapy, takový budižkničemu co si myslí, že jsou páni tvorstva a prd do toho. Jsem ráda, že jsem našla chlapa normálního, a jsme stejný rok narození a o tlustých dětech raději no comment.

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 22.30

Tlusté děti ale vychovávají rodiče...... právě ti je mají vést k lepší životozprávě. Mnohdy jsou těmi rodiči právě ti z těch osmdesátek

Leňulka, 7. 9. 2017, 23.12

no nevím tlusté děti tady u nás vidím většinou u mladých rodičů. Někde jsou to geny a někde prostě je cpou sušenkama, hranolkama a nevím čím vším. Já jsem ročník 84 a nejsem tlustá a není tlustá ani dcera v 1,5roce má 11kg což je podle mě ok

Petra Schoberová, 8. 9. 2017, 5.43

Taky bych netvrdila že je to vždy o rodičích já tlustá jsem a jsem tlustá od malinká, vždy jako malá jsem jezdila do lázní, od rána do večera jsem běhala venku, naši mi dávali správne a dobře jídlo, nikdy jsem se nevzala u pc nikdy se mi nepodařilo zhubnout.. Nebo spíš, udržet váhu, v naší rodině jsou velké genetické předpoklady.. Z několika generaci...

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.28

Jaká je korelace mezi ročníkem narození a BMI?

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.39

Tak se mají rodiče víc snažit a ne jen se honit za kariérou, jak je dnes v módě

dasza, 8. 9. 2017, 5.42

Tlusta muze zacit byt klidne az ve skole.muj chlap byl hubenour a ve 2tridr se z nej stal cvalik...takze kricet nemam tluste dite v roce a ppul decka je dle me smesne..

Leňulka, 8. 9. 2017, 7.51

Tak pokud někdy bude tlustá tak to bude v celý široký rodině jak mé tak manželově fakt jediná. Když jsou po generace všichni hubení tak nemá moc předpokladů k tomu být jediná tlustá a navíc sladké nejí, nechce to

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.40

Ne v roce a půl... já myslím dítě kolem 15ti let.... vidět je na bazéně, jak se cpou burgrama, hranolama a colou.... no děs...

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.18

U nás vidím tlusté děti hlavně od ehm... tmavších spoluobčanů. A pak také od lidí, u kterých je na první pohled vidět, že jsou to tydýti.

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.41

U nás je to míchanice ale u tmavách občanů u nás je téměř 80% holek tlustých..

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.38

Vždyt dnešní chlapi vypadají jako holčičky

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 22.28

Já bych třeba nechtěla, abych přítele/ manžela půl roku neviděla. Ale co člověk to názor. Řekla bych, že i muži začínají vypadat dobře. Jsou upravení. Mnoho mladých lidí chodí do fitka, běhají a zajímají se o zdravou stravu a to třeba i díky instagramu či Facebooku.

Leňulka, 7. 9. 2017, 23.14

tak na vojnu se chodilo od 18ti let a dneska nejsou někteří ženatí ještě ani ve čtyřiceti a jsou sami co ženskou nemají, bodejť by měli když neumí nic jiného než vysedávat v hospodě a nebo v parku u piva jak to tu vídám

Aliisha

Aliisha, 8. 9. 2017, 6.33

Tady je krásně vidět, jak je každá z obklopená jinou společností

Aliisha

Aliisha, 8. 9. 2017, 6.35

To ano, ale mnohdy vztahy začínají už třeba v 16. Nedovedu si představit, že třeba po dvou letech vztahu bychom se na tak dlouho odloučili.

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.43

To je jedno.... aspon půl rok by je nezabil a byli by o něco víc mužnější

Leňulka, 8. 9. 2017, 7.19

Tak já měla vztah v 17ti, byl zrovna na vojně a vídali jsme se často, měl volno každou chvíli. Pak jsem měla přítele 7let, asi v polovině se rozhodl odjet pracovat do Anglie, já ještě studovala takže jsem jet nemohla. Byl tam rok, to jsme se neviděli vůbec jen přes Skype a jinak jsme si volali a přežili jsme. Můj taťka byl na vojně jako ženatý už, tenkrát byla vojna ještě na 2roky, a jelikož měli už mě, tak to měl zkráceno na rok

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.44

Babička si taky nestěžovala, když byl děda na vojně. Kdyby to nerušili, bylo by to stjeně přirozené jako dřív. Jenže dnes jsou všichni chlapi a kluci zženštilí

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.20

Já bych s tou vojnou taky nebyla tak radikální. Na jednu stranu by možná byla dobrá, na druhou stranu taky může být dost o ničem a chlapi by měli půl roku života v čudu. Také mám kolem sebe normální chlapy, ale asi to je tím, že se prostě s těma "troskama" nestýkám.

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.31

Nevěřila jsem, že bychom se někdy na něčem shodly, ale nikdy neříkej nikdy 😉 Můj muž taky vojnu nepotřeboval, aby bych chlap co k čemu.

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.47

Já se nestýkám s nikým. Mám jen dvě kamarádky, se kterýma se stejně vídám jen cca 2x měsíčně. Mě to stačí vidět na fb, jaký jsou. nebo když jdu městem... rozkrok mezi kolenama, prostě trapáci, hrají si na machry

snany, 8. 9. 2017, 11.06

Můj muž na vojně byl, ale, že by změnila to bych neřekla. Takže by se bez ní klidně obešel.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 9. 2017, 16.53

J8 bych svého manžela třeba na vojnu prospěla by mu to fakt prospělo

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.42

No já vidím všude fotky těch jejich pitomejch culíčků, nebo fotky jejich těl... hrůza

snany, 8. 9. 2017, 11.08

Jděte mezi skutečné lidi a neusuzujte z fotek nebo " jedna baba povídala".

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 14.54

Tak by to asi chtělo změnit společnost nebo se nedívat na fotky, kde jsou chlapi s culíčkama či fotkama jejich těl (ach jaká to hrůůůůůza! - já se tedy radši podívam na polonahýho chlapa než ženskou, takže mě fotky těl chlapů fakt nevadí )

snany, 8. 9. 2017, 11.01

Co se týče kluků, řekla bych, že je to podle povahy a ne až tak dobou. Já nevím v jakém okruhu lidí se pohybujete, ale ja nějak nepozoruji, že by mládež byla povahově extrémně jiná, možná zájmy a možnosti jsou jiné a hodně závisí na výchově rodičů. Brácha má 17 let, obyčejný kluk v pubertálním věku, posiluje, zdravě se stravuje, je docela zodpovědný. Naproti tomu jeho nevlastní dva bratři ( mají společnou matku) žili do dospělosti i s jejich otcem alkoholikem a násilníkem jsou neskuteční gauneři, berou drogy, nespolehliví ( ročník 80 a 82), takže tak. Takže na dobu bych až tak nic moc nesváděla, vždy záleží na povaze, příatupu rodičů, v podmínkách v kterých člověk žije. Mě se líbí doba první republiky

Leňulka, 8. 9. 2017, 12.13

tak jasné na výchově záleží hodně a jsou tací co vojnu fakt potřebujou a naopak takový, který měli ok výchovu a jsou v pohodě i bez vojny, třeba můj manžel

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 9. 2017, 20.01

Mozna by to chtelo trochu upresnit otazky, ale jaky mam nazor na spolecnost odpovim hned, spolecnost je prevazne zkazena

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 19.57

To je strašně široký pojem. Nedá se na to odpovědět

Cherrynka, 7. 9. 2017, 21.13

Dá... dnešní společnost je na nic. Všichni se hodí za kariérou, vymýšlí blbosti, co je škodlivé a co ne, pořád se vyvíjí nové nesmyslé diety i když jsou stejně všichni tlustý

Aliisha

Aliisha, 7. 9. 2017, 22.24

Určitě bych to tak černě neviděla

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.48

V našem městě to tak je

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.23

To je blbost. Takže dříve bylo všechno super? Já si ani nedokážu představit, že bych žila za komunismu. Nebo za fašismu. Nebo za povinné roboty... A že se všichni honí za kariérou? Jsem ráda, že každý si může svobodně vybrat, jaké jsou jeho priority. Jednoho láká kariéra, druhý vidí vyžití v rodině.

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.49

Není to blbost. Dnešní lidí jsou zvláštní, přijdou mi víc egoistický a sebestředný, aspon většina

snany, 8. 9. 2017, 9.44

Tak já nevím kde žijete možna ve velkoměstě, u nás v okolí buď všichni pracují ve školství nebo u policie, takže za kariérou se tady opravdu nikdo nežene a upřímně nikoho tady takového neznám, rozhodně ne maminky s dětmi. To, že se někdo snaží žít trochu jinak, tzn. nekupuje ty všechny " dobroty" jenž hypermarkety nabízejí, ale hledá kvalítní potraviny, Vám příjde špatné ?Co se týče tlustých lidí, potažmo dětí, těch je tak nějak pořád stejně....

Cherrynka, 8. 9. 2017, 20.16

Tlustých dětí je dost. Brácha donesl domů třídní fotku a horor. Snad jen dvě holčičky byly ok, ostatní nadváha a tři kluci silná nadváha

Leňulka, 8. 9. 2017, 12.18

mě nejvíc dostane vždycky jedna holčina co jí tu potkávám má asi 11-12let a má snad 100kg no prostě tlustá je fakt hodně což by mě neudivovalo ale udivuje mě co na sobě nosí, to na ní rodiče nedohlíží asi, jako mít metrák a nosit kraťásky z kterých leze půl zadku, tričko krátké aby koukal pupík atd no v jejím podání fakt chuťovka co si budem povídat

Cherrynka, 8. 9. 2017, 20.17

No u nás je jedna ženká, úplná peroxidka, zničený odtátý vlasy, asi 40kg nadváhy a nosí všechno uplý!! A navíc vše svítivě růžový

snany, 8. 9. 2017, 20.21

Od určitého věku se holky oblékají podle sebe

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 14.56

A kolik těch lidí znáte, že víte, že většina lidí dnes je egoističtějších a sebestřednějších?

Cherrynka, 8. 9. 2017, 20.19

No až moc jich znám. Stačí jít do baru, koukat kolem sebe...

Petra Önder (petrao)

petrao, 7. 9. 2017, 19.52

Nejde říct jen tak jednoduše i téma pro projekt je to těžké. Lepší třeba porovnat určité věci nyní a před X lety

snany, 7. 9. 2017, 19.43

Lidé jsou stejní, jen doba je jiná Jelikož nejsem starší 60 let, těžko mohu posoudit, nicméně i tak by byl pohled zkreslený.

Cherrynka, 7. 9. 2017, 21.14

Nene. Lidi rozhodně nejsou stejní mě přijdou horší dnes

snany, 8. 9. 2017, 5.59

Záleží kde bydlíte a v jaké společnosti se pohybujete. Bydlíme na vesnici kde žijí starousedlíci

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.49

Já ve velkém městě, kde je to děs

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.24

Ano, za komunismu a dříve byli všichni vzor ctnosti! Jenom tedy udávání bujelo na každém kroku a strach byl normální částí života.

Adrianita, 7. 9. 2017, 19.10

Každý si pod tím predstavi něco jiného a určitě to není na 1 comment, spíš na úvahu.

Janako

Janako, 7. 9. 2017, 21.13

Taky bych to tak videla 😊 mozna spis na celou seminarku😀

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.50

Navrhnu to ve škole

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.50

No taky to tak vidím

Katka

Katka, 7. 9. 2017, 19.08

Já jsem ohledně většinové společnosti pesimista 😉

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 7.25

A ohledně tmavších občanů optimista?

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 8.26

Nerozděluji lidi podle typu pleti a menšinou myslím alternativně smýšlející lidi.

LucieS

LucieS, 8. 9. 2017, 15.01

Dobře, vtípek nebyl pochopen, už se nebudu pokoušet žertovat. Alternativně smýšlející lidi? Kdo to je? Já bych se třeba mezi ně zařadila, ale každý má jiné měřítko na to, co je alternativnost.

Cherrynka, 8. 9. 2017, 8.50

Já jsem na lidi pesimista taky. Nemám ráda lidi

snany, 8. 9. 2017, 9.46

Tak to raději jděte studovat něco jiného, protože zdravotní sestra, která nemá ráda lidi je docela průšvih

Katka

Katka, 8. 9. 2017, 16.04

Narážky na rasu mi vtipné nepřijdou, sorry 😉 Ano, mám svoji definici alternativy v různých oborech, ale seminárku na to psát nehodlám 😉

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů