In Time

zobrazeno 1518×

Vložil(a): Leňulka, 23. 6. 2017 12.45

Znáte, máte zkušenost s tímto přepravcem? U nás jezdí nově, vozí balíčky manželovi a teda otřes. Přijede si kdy chce, chování taky otřes a prostě nemám slov. Jinak u nás jezdí GLS a PPL a max. spokojenost ale tohle je příšerný. Zatím dovezl 2x z toho jednou v 22:15hod. minulý měsíc. Včera psal, že přiveze mezi 18-22hod. čekala jsem ta ... do 23hod. a nic ani se neozval. Přijel teď ani nepozdravil, ani se neomluvil, protivný jak ... balíček mi podal, řekl nashle ještě tak na půl huby protože v koutku měl cigáro a byl pryč. No nestačila jsem zírat co je tohle za chování, takové hňupy co je vypadají jako by je ta práce max. nudila, štvala radši ani nemají zaměstnávat

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 18. 5. 2020, 7.55

Já využívám nejraději Českou poštu. Sice na ni hodně lidí nadává, ale u nás chodí dobrá pošťačka. Občas i nějaké balíky posílám a to také jen přes poštu a zatím proběhlo vše v pořádku. O Vánocích jsem řešila trochu jinou otázku a to jak poslat balík kamarádce do Anglie. Našla jsem si několik společností, u kterých je možná mezinárodní přeprava, tak jsem si nakonec vybrala tuto https://www.emons.cz/spedice-pusobnost/mezinarodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/ a balíček doručili. Už tak aspoň vím, že i posílání balíků mimo ČR není žádný problém.

YFRA, 21. 12. 2018, 11.15

Přepravce in time??.. katastrofa,strašný podnik .

Čertice, 26. 6. 2017, 9.33

Mě vozí Avon a vždycky v pohodě ale máme hodného řidiče je to o lidech, jako skoro všechno

annicka

annicka, 25. 6. 2017, 22.49

Znam a vyuzivam dost casto, zalezi opravdu na ridici. Prijde mi email a sms, ale to chodi automaticky pri nacteni balicku a pokud jede ten ridic, co vzdy tak je vse ok, vse doveze na cas a zavola. Pokud jede jiny, kolikrat ani nedojede a prijde i dalsi den az a to ze cekam na balik nikoho nezajima nebo to priveze poskozene. Bohuzel to chce resit s infolinkou nebo tim kde to objednate. A bohuzel, protoze neni moc lidi, to vetsinou nevyresi 1 reklamace pevny nervy

rodinka

rodinka, 25. 6. 2017, 20.57

Neznam

Mygara

Mygara, 24. 6. 2017, 8.25

je to o člověku a ne o společnosti, stačí jeden blbec a hned je špatný názor na celou společnost

Jana82

Jana82, 24. 6. 2017, 7.22

Neznám, ale stačí mi kolikrát česka pošta co předvádí.

Kikinka30, 24. 6. 2017, 2.48

Ja mam zkusenosti zatim jen vynikajici....PPL super,dokonce mi pomahaji i do patra s úsměvem ,ceska posta mladik cipera sikovny, a gls výborné a vstřícné jednání, v tomhle mam zatim kliku

dadinkamaminka, 23. 6. 2017, 23.54

Zkusennost mam a celkem Dobrou:-) Byla jsem zatim vzdycky spokojena... Nejhorsi je to s PPL... Vzdy to vozil takovy protivny chlapik, ktereho to snad obtezovalo, takze vyuzivam spis jine spolecnosti. Ceska posta stoji taky za prd obcas, ale jen z toho duvodu, ze jim to strasne trva, jinak problem nikdy nebyl s nima... A ano, zasilkovna je super, tu vyuzivam pravidelne

KackaPJ, 23. 6. 2017, 23.06

Přepravci jsou všechno bída. Ale není se čemu divit, když člověk zprostředkovaně slyší, co tam s řidičí dělají. Intime jsme zažili jen jedno (měl ho nějaký obchod). A myslím, že se nijak neodlišoval. Jinak za mě nejhorší právě pošta, ale to je možná tou Prahou. Doručení do ruky skončilo na poště. A naše pošta má klidně 30minutový fronty...!!!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů