Granule pro psa

zobrazeno 397×

Vložil(a): Diplomatka22, 2. 7. 2023 23.02

Zdravím maminky, jdu sem pro radu, máme pejska a poslední dobou zjišťuji, že mu moc nejedou granule, které má. Tak se budu muset podívat na jiné. Jaké kvalitní granule dáváte vy svým pejskům?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bartunkam, 14. 7. 2023, 7.38

Jak už se tady psalo - za mě super krmivo má značka Marp. Mají jednoduché a dobré složení, bez obilovin a jde o malou českou firmu a ty jí podpořím ráda.

Sylvi18, 5. 7. 2023, 11.30

Tak já kupuji pejskovi granule Rawbark přímo na míru mého pejska. Mají velký obsah masa až 50% masa na váhu granulí. Stačí jen vyplnit na stránkách tento dotazník o vašem pejskovi https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/ a oni Vám udělají granule jen pro Vašeho pejska. Navíc je to česká firma a takové já ráda podporuji .

Jaja88, 14. 9. 2023, 11.26

Myslíte si že dělají granule pro každého pejska zvlášť? To by se jim asi úplně nevyplatilo ne? A jakého maso jako sušinu?

Sylvi18, 19. 9. 2023, 14.18

Tak se podívejte na stránky Rawbark a zkuste si vyplnit ten dotazník. Samozřejmě že nedělají granule pro každého pejska zvlášť, jak říkáte to by se jim nevyplatilo a ani by to myslím nebylo možné. Ale podle toho dotazníku, kde vyplníte vše o vašem pejskovi, Vám vyberou granule které se nejvíce hodí zrovna pro Vás, nemusíte tedy nic hledat, načítat atd. Řekla bych že to ušetří dost času. A je tam pouze čerstvé maso, žádná moučka, ta může být až nebezpečná, proto bych ji psovi už nedala.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.24

Máte právdu, dívala jsem se na stránky a zkusila si dotazník vyplnit, co se složení týče, tak je teda za mě velmi dobré, to jsem asi ani nečekala. Absolutně jsem do dnešního dne nevěděla že masová a kostní moučka jsou špatné a že se se vyrábějí při takové teplotě! Přitom jsou všude tak moc prosazované. No jsem zase o něco chytřejší, takže dík že jste sem napsala, objednám na zkoušku a uvidíme.

Adrianita, 4. 7. 2023, 9.35

Brit care

Hedvikakasa, 3. 7. 2023, 21.23

Zdravím, svému psovi kupuju granule od české značky Marp a spokojenost. Granule mu jedou, jsou bez zbytečných přísad, včetně obilovin a mají jednoduché a funkční složení. Kupuju je na marppetfood.cz.

Damkovka, 6. 7. 2023, 20.31

Dívala jsem se na zmíněné stránky a mají fakt dobré složení granulí i konzerv. Zkusím krmivo pro svého psa objednat - krmivo bez obilovin by mu mohlo vyhovovat víc, taky má citlivější zažívání.

Evulinka002, 8. 7. 2023, 8.24

Taky ho zkusím pro svého psa koupit, chovatelé si značku dost chválí a líbí se mi i složení konzerv.

AndulaK, 12. 7. 2023, 11.09

Jejich krmivo je bezkonkurenční - je bez obilovin, takže je lépe pro psa stravitelní a sedí i pejskům, kteří mají citlivé zažívání. Toto je výborné krmivo www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-stenata/marp-holistic-salmon-lososove-bez-obilovin-12kg

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů